pohľady ludí

student007

No tento problém mám aj ja.. a obrovský.. nedokážem vydržať viac ako 1 sekundu sa pozerať niekomu do očí. Buď je to tým, že si myslím že on sa na mňa pozerá a myslí si o mne že som "škaredý" (ach ta minulosť..) alebo ja neviem. Ale asi viem čím to bude a je toho viac (a o pocite menejcennosti ani nehovorím) a vždy radšej uhnem pohladom..

nijaky26

inak nemam ziadne zaujmy, teda jeden by sa nasiel- fascinuju ma filmove kulisy, je to zvlastne ja viem, iba tak sedim pri pocitaci a pozeram si obrazky kulis a rozmyslam ako boli zostrojene. inak takato praca by ma bavila. je to tvoriva robota, do ktorej by som sa vlozil cely, ale ja sa k tomu asi nikdy nedostanem. nemyslite si ze je to blby alebo pasivny zaujem, ktory je nanic? ale ako vyuzitie volneho casu to asi staci. vyjadrite sa k tomu niekto, chcem vediet co si o tom myslite vy. inak mam 18 r a prezivam zivot len tak zo dna na den sam pre seba. kedze som tretiak na strednej skole, tak uz by som sa mal rozhodovat, kam dalej, ibaze ja to stale neviem a neviem ani ako to mam zistit... vdaka potreboval som sa iba vyrozpravat lebo ja sa stale niecoho bojim aj ked vidim, ze moj zivot ubieha tak isto nudne a ten strach ma brzdi.

Meretseger

tinkuska: Bývam v Senici, pôsobí tu Mgr. Stanislav Zríni. Ak si odniekiaľ poblíž, odporúčam:) Je to najmä školský psychológ, ale pracuje vo viacerých zariadeniach, a síce ešte nemá licenciu a ordináciu, ale je jedno, terapeut je to suppa.

george303

V base je to prejav agresivity :D
Ja sa ocnemu kontaktu nevyhibam ale samozrejme s mierou nebudem na niekoho cudzieho cumiet ako posadnuty :D

Annika1987

mne uz sa nie raz stalo, ze som sa na dotycneho pozrela z uplne ineho dovodu a on potom zacal po mne ist, takze pohlad je dost silna a obcas nebezpecna zalezitost, takze bezpecnejsie je neprehanat to s tym :)

wowo1

oci neprezradia az tak, to su myti ,ved sa pozrite politikom do oci oni stale demagogizuju, a cucia do oci.
skor uprimny ludia sa nedivaju do oci.Klamari sa radi tiez pozeraju do oci, a presviedcaju.
je to presne naopak ako je vzite.mozno to kedysi tak bolo. najvacssi hajzly sa mi radi divaju do oci ,napr s poistovne, banky a podobne.