FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyrážky po celom tele.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyrážky po celom tele." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    queue22.01.12 02:05??.??.86.204

Nikdy som nemávala veľa vyrážok, keď tak zo dve tri na tvári, také typické hormonálne ktoré vymizli hneď. No odrazu sa mi , doslova zo dňa na deň, urobili drobné vyrážky na dekolte, lýtkach, rukách, chrbte. Dokonca som mala jednu zo dve také poriadne zapálené s hnisavm pľuzgierikom ktoré však zmizli asi tak po dvoch dňoch. Na tvári sa mi momentálne spravili dve hnisavé a zapálené po oboch stranách líc, kde som tiež žiadne nemávala. Neviem čo s tým mám robiť, stravovacie návyky som nemenila, ani hygienické, prosím o radu ako sa toho zbaviť, je to ozaj nepríjemné najmä tie početné malé.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch