Obmedzenie intimneho zivota v manzelstve..

Príspevok v téme: Obmedzenie intimneho zivota v manzelstve..
Kovepa

Dobry den. Mam 30 rokov a moj manzel 39. Sme spolu uz par rokov a pred 8 mesiacmi sa nam narodil syn. Dovtedy sme zili velmi dobrym sex. zivotom. No po porode sa vsetko zmenilo. Obaja sme velmi vycerpani a unaveni, pretoze maleho este kojim a kazdu noc k nemu 2 krat vstavam. Maly sa budi uz o 5 rano a nechce spat, tak to ho uz manzel berie do inej izby, aby mi umoznil oddych. Starostlivost o babatko nie je lahka, ale obaja si pomahame, ako sa da. vcelku sme stastni len nam uz nevychadza cas ani sily na intimne chvilky. Ma tu niekto podobne skusenosti? Kedy sa vam znova dostal intimny zivot do normalu?

kafe

Kovepa, ja som nikde nespomínala, že sa tými názormi necháš ovplyvňovať. Ale pýtala som sa, načo ti je vedieť fakt, že Milky by nepodviedol svoju ženu, ďalší podviedol a ďalší ďalší ju zatiaľ ešte nepodviedol?

lulu22

kolegyňa nám vždy hovorí, že nech veríme, že príchodom dieťaťa sa celý vzťah medzi partnermi dosť zmení, väčšinou k horšiemu. mám aj staršiu kamošku, čo hovorila, že keď už zostala tehotná a nemala absolútne chuť na sex, tak si jej už exmanžel našiel dve milenky.. teraz mám tiež kamarátku tehotnú, čaká prvé dieťa a povedala, že nemá absolútne chuť na sex, ale sem-tam sa premôže, aby ju nepodvádzal. to si naozaj chlapi nevedia postrážiť ptáka v hniezde?! smutné..

kafe

To si len ty myslíš, že budeš stará. Starí sú ľudia po 90-ke.

Ja len nechápem, na čo ti to bude. Vedieť, že ostatní chlapi sú verní, keď tvoj ťa podvedie alebo naopak. To sú veci ktorími je zbytočné sa zaťažovať takto všeobecne.. ale máš pravdu, keď ťa to zaujíma.. už som ticho :)

jajka001_

najunavnejsi je prvy rok, ale ani potom to nie je zrovna oddych. ale dieta uz trochu viac spi. urcite je to individualne, kedy kto zacal znovu, zalezi od miery unavy, od mnozstva povinnosti, od toho ake je dieta aktivne, a okrem toho, je ovela menej prilezitostí na sex. ale vsetko sa da, len treba chciet. aj ked je to narocnejsie:)
podvadza ten, kto chce podviest, to nezalezi na tomto...ak ta lubi, ta nepodvedie.