Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem presné rady, pripomienky ako na to

Príspevok v téme: Potrebujem presné rady, pripomienky ako na to
Lale

Ahojte, viem, že je to už asi otravné ale vážne potrebujem poradiť. Mám 170 cm a 85 kg, do novembra by som chcela schudnúť min. 15 kg. Keďže je moja nadváha okolo 25kg mohlo by to ísť zo začiatku rýchlo, nie? Chodím do školy a mám toho celkom dosť, tak neviem ako si mám to chudnutie naplánovať. No proste potrebujem vedieť, či s takýmto mojím programom schudnem
raňajky: musli s mliekom
desiata:jablko, knackbroty
obed: normálny, aký navaria v škole
olovrant: zelený čaj
večera:zeleninový šalát

A cvičenie: 2x do týždňa je telesná 40 min. a potom každý deň robím ráno a večer 30 drepov, 100 brušákov + ešte nejaké cvičenia na brucho

snažím sa úplne vyradiť pečivo, lebo som ho v minulosti strašne veľa jedávala a myslím, že aj to je dôvod mojej nadváhy, mojím najväčším problémom je pitie vody, nie že by som vodu nemala rada, vlastne pijem len čistú vodu, no za deň niekedy nevypijem ani liter, neviem sa donútiť ju piť

teším sa na leto, lebo zbožňujem bicyklovanie, rada by som teraz chodila plávať ale naozaj nemám na čas, do školy aj zo školy chodievam pešo, trvá to asi 35 minút stredne rýchlou chôdzou, neviem môže to byť niečo okolo 2-3 km.
Mám pridať ešte nejaké cvičenia?

evik1

urob si v mixéri mliečny kokteil kakao,sladidlo,trochu vanikly,alebo si kúp sušenú srvátku a rob to do prevarenej vody,dve lyž,+niečo,viem,že umelé sladidlo...ale ja si robím,ukojí to moje chute ah na čokoládu,kakaový prášok,nie granko,alebo len vanilkový,alebo sú rôzne príchute,mám nejaké z jedálne kupila som si,čo používajú do mlieka,také koncentráty stačí toho faktik málo,lebo je to silné,karamel,lieskový o.,banán...a srvátka je dobrá.

Lale

viete mi poradiť čo mám robiť keď mám chuť na niečo sladké alebo slané? neviem si pomôcť proste si potrebujem občas niečo dať, čo je také dobré aby som si aj pochutila ale aby to nebolo nejak moc kalorické

Lale

Ja chcem teraz svoje telo len dostať do toho chudnutia(aby si zvyklo na nové stravovanie), lebo na to chudnutie budem mať chuť a čas celé letné prázdniny, takže do júla by som chcela schudnúť aspoň 7 kg a potom cez prázdniny budem na sebe makať a chcem dať dole aj 10 kg. Nieže by som to teraz brala ako nejakú povinnosť alebo čo, proste už chcem vážne schudnúť a keď to dokázalo veľa, ľudí, dokážem to aj ja :) a najmä ma to naštartovalo vtedy, keď aj moja sesternica schudla asi 15 kg za 6 mesiacov. Chcem to najmä kvôli stužkovej, chcem si kúpiť pekné šaty, na štíhle telo

Jefitto

Su to všetko kraviny... môžeš jesť uplne všetko čo chceš... ale treba sa hýbať. Kde sú tie časy, keď som mal 14 a s každý deň sme boli s kamaratmi na bicikloch, ale od nevidim do nevidim... nonstop. od osmej do desiatej večer... akurat čo na obed som prišiel, pomedzi to dajaka zmrzlina... dneska sa zmôžem len na to, aby som kus poplaval a každú sobotu povinne 2 hodiny futsalu... A stačí mi to, ba čo viac, ešte by som si prial pribrať

Annika1987

s tymto, co napisala dana, musim uplne suhlasit:
chudnutie začína v hlave. pokiaľ chceš schudnúť potom sa vrátiť k starej strave, tak to ani neskúšaj. treba navždy zmeniť pohľad na stravu jedlo a hlavne svoje zdravie.
lebo niektore baby si myslia, ze nejaky cas vydrzia zit zdravo a potom dovolenkaaaa, konecne pokoj :)) lenze toto je o zmene zivotneho stylu, tak sa treba na to nastavit..

dana660xz

sweater
nemyslela som to tak, že pred alebo po jedle tú vodu. myslela som to tak, že nachystať si ten pohár vody, aby ho videla, že to treba vypiť, lebo zíde z očí zíde z mysle :)
úplne s tebou súhlasím, ja som sa asi zle vyjadrila

sweater

hlavne jedlo nezapijaj :), to je moc zle, nepije sa ani pred jedlom ani po, pije sa medzi jedlami male davky vody tak 0,2-0,3 litra aby si za ten den vypil tak 2-3 litre, ma to jednoduchy dovod a to ten ze ked vypijes vodu ked sa ti travi alebo este len bude( ked si das pred jedlom) tak tym nariedis zaludocne stavy a bude ti zle a pomaly travit co urcite nechces, dana ti to asi radi preto ze ti to zaplni zaludok teda nebudes musiet tolko zjest, to je sice pravda ale ma to o dost viac negativ ako pozitov, tymto sposobom skusat schudnut je hlupost

dana660xz

Lale rýchlo si tie kilá ani nepribrala, rýchlo ich ani neschudneš.
teda možno áno,ale za cenu že ich máš veľmi rýchlo späť. zdravo sa chudne vraj cca 2-4 kilá mesačne. takže ak chceš zdravo schudnúť za 2 mesiace to nebude.
chudnutie začína v hlave. pokiaľ chceš schudnúť potom sa vrátiť k starej strave, tak to ani neskúšaj. treba navždy zmeniť pohľad na stravu jedlo a hlavne svoje zdravie.

Lale

ďakujem zatiaľ za rady
NIKeee- to ti to vážne trvalo vyše dvoch rokov? fúha, dúfam, že mne to pôjde rýchlejšie, už vážne neznášam svoje telo, niekedy mám chuť chytiť nožík a všetko to sádlo jednoducho odrezať

matod

Zabudni na to,ze o mesiac s teba bude modelka . Ide to pomaly a kruto .Ak budes dodrziavat tu co som ti napisal,je dost mozne ,ze schudnes aj za dva mesiace.

Takze zacneme s tvojim planom :
musli obsahuje vela tukov a choresteloru. -NIE
jablko obsahuje vela sacharidov . takze vyradit. -NIE
olovrant čaj?? - hlupost,musis nieco zjest ,nie vypit .
vecera - dobre . dodrziavaj pitny rezim . kazde 3 hodiny jedz , po 18tej hodine nic nejedz . jedz vela papriky bielej,stiplavej -napomaha pri diete.
JEDZ : vela bielkovin ,pred jedenim NEPI! Po slanom jedle nejedz sladke!
TAKZE PLAN :
Po zobudeni sa napi na lačno ,2dcl vody .
Ranajky : varene vajicko/prazenica na masle s paprikou bielou stiplavou(najlepsie je den zacat s vajickami)
pitny rezim -voda
3hodiny
Desiata : Banan , Hrst orechov/mandli
pitny rezim (stale pi,nie po jedle ani pred)
3hodiny...
Obed : čo skola dá,nejedz rychlo a nepi sladké pitia
pitny rezim
3hodiny...
Olovrant : (to čo ja milujem)hrsť piskót a výživa mrkvová alebo iná ,ak cviciš je to fajn,lebo potrebujes glukozu dostat do svalov ...
pitny rezim
3hodiny
VECERA 1 : varene vajicka (2ks) na tvrdo..
maly pitny rezim(nepi moc na noc)
VECERA 2 (pred spanim) : POHAR MLIEKA.

sprchuj sa studenou vodou (nie vlaznou) - spaluje tuky .
pecivo nevyraduj,potrebujes ho jedz len cierny chlieb a podobne nie biely z toho sa pribera. dobre bicykluj ,aj teraz ,behaj ,plavaj vsetko mozne. uz ist hore/dole schodami je pokrok . nejedz malo,ani vela mohlo by ti to uskodit. ja som mal nadvahu tiez ,schudol som 20kg za letne prazdniny ,nevedel som ako ale dokazal som to . NECVIC KAZDY DEN,chyba. Tvoje telo potrebuje oddych. Strecuj . Ked sa rano zobudis ponatahuj svaly. 1-2dni oddychuj. vela stastia a nezabudni pit,jest a dychat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem presné rady, pripomienky ako na to - Fórum - ZDRAVIE.sk