Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium psychológie

Príspevok v téme: Štúdium psychológie
Zuzu3

Chcela by som sa informovať o štúdiu psychológie. Máte nejaké skúsenosti so štúdiom tohto programu?? Aké predmety sa vyučujú alebo aké fakulty sú najideálnejšie. Nakoľko mám dosť veľké odchýlky v matematike a cudzom jazyku, je to pre mňa veľmi dôležité. Je to štúdium skutočne také ťažké ako sa hovorí?? Ďakujem za všetky odpovede...

Zuzu3

macka...
Ďakujem za odpoveď. Je tam tá matika fakt taká dôležitá?? A čo jazyk?? Ono psychológia ako taká ma skutočne baví. A odporučila mi ju aj školská psychologička len tiež videla v tej matike problém.

macka...

na SVK sa psychologia neoplati studovat... Vieden, Praha, mozno Brno... a ta matika je naozaj potrebna... inak na psychologiu sa hrabe vela ludi a co z toho? nic, tazko ziskany titul druheho stupna a z toho nic nemas... pokial sa tomu chces skutocne venovat a naozaj ta to bavi, tak vela stastia... len na SVK ozaj,,, nic moc... ja psychu studujem, milujem ju, al evidim tu uroven, mam kamaratku z prahy co tam studuje psychu a to sa neda porovnat (ja som v NR :D )

Acroquer

Zuzu ale keď ti nejde matika, na štatistike proste poletíš, a veľa vecí si musiš študovať v agličtine čo sa lieratúry týka, pretože kvalitná literatúra je v anglickom jazyku a v slovenskom jazyku ti žiadna literatúra v štúdiu nepomôže.

lionesssssss

Zuzu3 :-DDDDDD to kde si prišla na to, že na SVK sa nejak mení úroveň VS ? :D :D no aby si nebola sklamaná :-DDDD

prečítaj si staršie príspevky, nikto ti nič nové dnes nepovie, nič sa na tých fakultách nezmenilo

Zuzu3

Lenže tam sa milionkrát rozoberalo štúdium psychológie v ostatných rokoch. Doba ide dopredu a aj úrovne univerzít sa menia. A VEĽMI !!! Čiže mne ide o NOVÉ INFORMÁCIE a nie o informácie "milión" rokov staré---- ide mi o seriózny záujem študovať ju nie o záujem mať titul/diplom ale po ukončení toho štúdiu jnu aj robiť (vela ludi tu psycholu nerobi)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štúdium psychológie - Fórum - ZDRAVIE.sk