antikoncepcia

Príspevok v téme: antikoncepcia
nikita889

ahojte..mam taký problém, že mám dosť veľa vyrážok a akné po tele, bola som aj u dermatologičky ale tie hociake lieky nepomahali velmi..tak som sa na nete dočítala že na tento problém je velmi dobrá antikoncepcia, no ja som ešte panna a u gynekologa som ešte nebola pretože sa bojim z dôvodu že som dosť citliva tam dole a neviem či by ma vedel lekár vyšetriť..proste jednoducho povedane mam problem uvolnit sa..no a chcem sa opytat či má niekto skúsenosti, pretože tu antikoncepciu potrebujem len na pokožku a nie na sex...či ma vyšetrí ako keby som už nebola panna alebo ako, lebo myslim že vyšetrenie bude nutne však? prosim poradte som zufala..dakujem

Heatherka

no ja som vyslovene akne nemala.len sem par nejaky pupak. ked som brala HAK tak som mala krasnu cistu plet. vysadila som ado 2 tyzdnov uz vidim zhorsenie pleti. nastastielen male. snad to nebude velke :) ale ja mam hormonalnu nerovnovahu

M 25

mne hak uplne akné vyliečila ... som chodila aj do solárka a táto kombinácia ma akné uplne zbavila..

na rok som hak aj vysadila a nič sa nevrátilo ..

ale som pohodlná, vrátila som sa k nej naspäť a pohoda :)
a pleť mám stále čistučkú, ani len púčik :)

Heatherka

HAKakne neriesi, len na tu chvilu, co ju beries. vacsinou po vybrati HAK dochadza k stavu, kde baby maju neskutocne bolestive vriedky a nie len na tvari ale ajna chbte, ramenach a dekolte. najdi si tu temu, nazov uz neviem ale nejak sa vola, ze ,, po vysadeni HAK,, alebo tak nejak. Kazde telo reaguje inak ale len kvoli pleti by som si HAK nenechala predpisat, lebo ako pisem hrozi, ze stav pleti sa ti ovela viac zhorsi.

a stale sa robia testy, ci mozes vobec brat HAK , ci ma dobre pecenove testy a dobru zrazanlivost krvi.

nikita889

ano viem že raz musim isť ale ja by som chcela až po prvom pohlavnom styku..mam 20..tak sa nerobia vyšetrenia ak potrebujem len na pokožku hak?