mam stale chut na sex priatel nie

Príspevok v téme: mam stale chut na sex priatel nie
petka678

mam problem,ludia...mam stale chut na sex,kazdy den aj dvakrat za den,sme spolu 5rokov,u mna sa nic nezmenilo,s nim je to horsie,ja vecer cakam ze ,,,,,a on ma pobozka na dobru noc a ja mam priserne nervy,ale nedam to na sebe samozrejme znat...milenku nema urcite,ked niesme v praci ,cas travime spolu,nemam pocit ze by sa ma prejedol,aale uz nejako boci a ide radsej spat.ma 36 rokov,ja 30.stale mi hovori ze som ta naj zena aku kedy mal,ako ma lubi,no ale co sa tyka sexu to ide dole vodou..

ele

vekom to urcite nebude, to je super vek. Sprotivit sa mu urcite nesprotivis, lepsie ako byt asexualna. Malo by mu to lichotit praveze ;) A on aj vie, ze kedy mas chut, das mu to najavo, alebo ho nechas len tak, pokial viem, tak pre muza to nie je problem cinit sa a castym sexom narasta chut..

Maros75

Mam tiez 36 a da sa povedat,ze tiez to ide dolu vodou:)))
Su obdobia ,kedy by som presexoval cele dni a su aj take,kedy si nato ani nespomeniem :)

petka678

ale ved ja sexujem poriadne,nemam rada rychlovky,org. mam to je samozrejma vec,bez toho si neviem sex ani predstavit

petka678

ja mam dieta,v tom to nieje,asi sa zacnem zamyslat nad sebou,aby som sa mu nesprotivila,ale neviem ako dalej,lebo sa zaciname kvoli tomu hadat a on ma vzdy len chyti za r.t a zacne ma doberat ze by som stale len tr....a,ale mne to moc smiesne nieje,viem ma toho vela v praci,stava dom ,ale tak asi sa musim krotit

ele

podla mna je lepsie ak zo sexu nevznika rutina a preto by si mu mala vyhoviet a sexovat len kazdy druhy den :) Alebo myslis, ze aj to je vela? A mozno by si sa uz rada stala matkou, preto ti tak "chuti" teda neviem, ci si bezdetna.