OVB - oklamali ma o 2100 eur! Ako to riesit?

Príspevok v téme: OVB - oklamali ma o 2100 eur! Ako to riesit?
prstienka

ahojte! mam kamaratku ktora prw tuto firmu pracovala a tento mesiac ju s prepacenim odrbali o 2100 eur!!!! a mna odrbali o 250 eura! a to nie sme jediny....a nikto nevie vysvetlit kam sa tie peniaze podeli....vyhodili aj jednu pracovnicku ktora pracovala od rena do vecera a taku ktora nic nerobi dostava penaze tak tu tam nechaju!!!! fajci totiz sefovi.....a dokonca nam odmietli dat aj vypovede....ako moze este tato firma existovat????

Maoam

tak verit tomu, ze ti niekto da plat 2100 eur za nejaku takuto pochybnu cinnost, je naivne

pouc sa z toho a viac nenalet na taketo veci, aj ked to teraz boli a je to velka strata

prstienka

bolo to na zivnost co nam samozrejme zabudli povedat....a mala som dostat taku vyplatu 2100 eur a nedali mi ju...povedali jej ze jednoducho su prec takze niekto z prace si ich privlastnil.....a je to financne prostredkovanie ale ona im verila ze to moze byt pravda ale cim dalej tym viac sa jej to zdalo cudne.....

rony26

dievca zlate, ak chces nejake normalne rady ci nazory na svoj problem tak pis k veci...na zaklade toho kto komu fajci ti tu nikto nic zmysluplne neporadi...takze ak to tu chces riesis tak popis blizsie svoj problem, o ake peniaze si prisla, akou formou si tu pracu vykonavala (zivnost, dohoda, pracovna zmluva), akej vypovede sa dozadujes a pod.

*inko

stara znama OVB, ach jaj... bohuzial nie si ani prva ani posledna
mna raz stale volal ktosi na pohovor do jednej firmy, bol by bral aj chlapa od lopaty, takze to je hned podivne...ten "seriozny" pan sa velmi vyhybal odpovediam na moje otazky, nechcel mi povedat ani nazov firmy, ani napln prace, vraj az osobne sa vsetko doviem,ked som z to z neho vytlka, tak som sa mu pekne podakovala za ponuku a zlozila mu telefon
hlupa som si tukala do cela ze mi skor nenapadlo, ze su to oni
a pytas sa ako moze ta firma stale existovat?
odpoved velmi jednoducha> kym bude existovat dostatok hlupakov, ktori sa k nim pridaju