Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem husté vlasy ! Ako?

Príspevok v téme: Chcem husté vlasy ! Ako?
Foxi32

Mám veľmi riedke vlasy a vyzerá to dosť blbo , vždy mám kratší strih pretože dlhé riedke vlasy by neboli velmi pekné. Raz som už tak mala a bol to otras. Vážne ma to trápy , pretože vlasy sú koruna krásy a na mojej hlavu su ledva 3 vlasy ! :/
Sampony na objem pouzívam ale aj tak to nepomaha a ked tak len trosku a hustotu mi to nezmení. Nempoznáte nejaký osvečeny recept, vitamíny alebo podobne ... Naozaj som zúfala .. Ďakujem ... :)

Sisi111

Ahoj ako tu už bolo povedané henna, dixi šampón ale mne osobne pomohla aj klasická domáca mačka: žĺtko, olivový olej, cotrón ak si tmavovlasá tak aj kakao - nababrať na vlasy nechať 30 minút odstáť a zmyť šampónom. Mne to veľmi pomáha

Catali_na

skús naozaj tú hennu.. Daj tomu tak dva roky. Každý mesiac si aplikuj hennu a po čase(dajme tomu tie dva roky) budú vlasy ako vymenené :)

Andyčatko4

Skús naozaj žihľavový šampón, lopúchovú vodu a mohla by si skúsiť aj trojmesačnú kúru so Zinkom. Každý deň 15 mg zinku :) Pomáhajú nie len na vlasy ale aj pleť a nechty :) Držím palce

anicka836

Vyskúšaj tužidlo na zväčšenie objemu, já som si u mojej kaderníčky kúpila METRIX, a mám neskutočne veľa vlasov.

izzabelta

ja som mala veľmi riedke vlasy a krátke, za pol roka mi narástli o 10 cm, a mam ich 2 x hustejšie, a to som používala iba dixi žihľavový alebo brezový šampón namiesto iných, robím si žihľavový alebo lopúchový odvar, pokiaľ je v prírode, a od kožnej používam ALPICORT F, a to mi neskutočne pomaly rastú vlasy. Tak skús to aj ty a možno to aj tebe pomôže :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem husté vlasy ! Ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk