Moj kriz

Príspevok v téme: Moj kriz
marry lpg

Ahojte prosim je to Velmi Dolezite.. Prekonala som boreliossu ale neskutocne ma boli hlava ... aj napriek silnym tabletka proti bolesti hlavy... Chcem sa spytat ci je nejake specificke miesto na hlave, kde zvykne boliet pocas tejto choroby... Mam 16 r. dakujem pekne a prosim o hocijake rady, nazory ... je to fakt dolezite .. :-O
boreliossu som prekonala bez toho ,ze by som o nej vedela... Moje telo bojovalo samo ... samucicko...
Bolo to strasne ... tie bolesti hlavy ...cez skolu ....
Ale preto sa bojim lebo ked ma vtedy bolela hlava 5 dni do tyzdna ... tak dnes za tymi casmi placem, bo dnes ma boli kazdí den .. inak som aj Anemicka ...
dakujem este raz :)

marry lpg

to sii: pozri:) mne zobrala doktorka krv lebo podla mojich priznakov mala podozrenie na boreliozu... teda... vzala mi krv do nejakeho spec. laboratoria a vysledky ukazali

mishell

ahojte babulky, ja som mala tiez dost dlho problemy s castymi bolestiamy hlavy, stacilo aby ma trosku ofuklo a hned ma zacal bolet aj krk a nemohla som s nim ani poriadne otacat, chodila som po vselijakych vysetreniach, zistili mi ze mam krivu krcnu chrbticu a potom som chodila rehabilitacie, co mi pomohlo asi tak na pol roka a potom zas prepukli tie moje bolesti hlavy. lenze to uz som vedela pricinu, ze to je z chrbtice. od januara som zacala cvicit podla dvd od zory coborovej - zoralates (su to cvicenia na chrbticu a cele telicko ppodla pilatesovej metody) a odvtedy nemam ziadny problem s migrenami. fakt mi to zazracne pomohlo a to cvicim len 2x do tyzdna, dokonca sa mi pekne zacala formovat cela postava :)) vyskusajte to mozno vam to pomoze lebo vacsina migren ma povod v chrbtici

sii

podla krvy sa borelioza neda zistit!!!!
Nato aby vam stoprecentne urcili boreliozu musi byt vykonana lykuopunkcia alebo tak nejako, berie sa jednoducho tekutina z miechy. Inak sa to neda zistit!!!!
Ja mam totiz ten isty problem, lenze mna neboli hlava ale mne trpnu nohy. V krvi mi ukazalo infekciu boreliozou na ktoru som sa aj liecila kedze punkcii som sa nechcela vystavit (su tam urcite rizika). Ta liecba nepomohla, bola som na MR ani to nic neukazalo. Teda nevedia co to je!!! Bola som u 3 neurologov kazdy z nic povedal ze som v poriadku a ze borelie v krvi ma 80% obyvatelstva, tie ale nemusia hned znamenat ze mate boreliozu, je to to iste ako s chripkovym virusom, ten takisto nosite v sebe ale chripku nemame.
Co sa tyka bolesti hlavy, ked som mala 16-17 rokov strasne ma bolela hlava, otrasne migreny, zatmievanie sa pred ocami a tak, myslim ze to nejako suvisi s vekom a skuste pit vela vody a vitamin E ja som to vtedy na odporucanie jednej lekarky skusila a pomohlo mi to.

jaeny

ahojte kočky,chcela som sa iba spýtať máte v poriadku vaječníky? Totiž,môj gynekolog vraví,že ked ženu bolí často hlava vždy to súvisí s vaječníkmi

julca16

ahoj marry.ja mam tiez 16 rokov a presne ten isty problem:-( tiez ma stale boli hlava a ja uz fakt neviem, co mam robit..to je strasnee, nic nepomaha! ja som uplne z toho zufala