Zvysene vysledky ohladom prostaty - help!!!

Príspevok v téme: Zvysene vysledky ohladom prostaty - help!!!
eva1

Dobry den, mam velku prosbu-moj ocko ma 67 rokov. Bol na vysetreni prostaty. na ultrazvuku a vysetreni nebolo nic vidietm, ale jeho posledne vysledky su zvysene. Co to znamena a musi podstupit biopsiu? Da sa s istotou podla vysledkov povedat, ze sa jedna 100 percentne o rakovinu? Prosim, poradte mi, lebo po tom, co som sa dozvedela jeho vysledky som na tom psychicky dost zle, panikarim, zijem v USA, tak sa velmi trapim na dialku. Dakujem.

eho posledne vysledky:
PSA 5.950 ng/m1
PSA volny 1.000 ng/m1
fPSA/PSA 16.81 %

aljoska

Evka ak aj nemá problémy tú vrbovku nech vyskúša.Minule ju zhánala kolegyna,lebo sám urolog ju odporučil jej ocovi.

eva1

Ahoj aljoska, on nema absolutne ziadne problemy, akurat ma trosicku zvysenu hladinu PSA. Navonok sa to nijak neprejavuje. Dnes bol na biopsii, o dva tyzdne budu vysledky...

aljoška

Výsledky ti bohužial neviem zhodnotit,ale možem poradit.Na prostatu je dobré pit čaj z vrbovky malokvetej.Nech ju skúsi zohnat u nejakého bylinkára ak pozná,ak nie nech ju kúpi v lekárni.1 vrchovatú čajovú lyžičku na 1/4 litra vody len zaparit,krátko vyluhovat.Pit 3x denne,vždy čerstvý.