Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

betain hcl

Príspevok v téme: betain hcl
nereg.443

dobry den,
mam taketo priznaky: po jedle(alebo asi iba po obede, ked zjem naraz vela-teda polievku+druhe) sa mi grgava, som nafuknuty, obcas velmi unaveny.

tak som si objednal betain hcl. a chcem sa spytat na vase skusenosti.
dal som si iba 1 tabletku po veceri a asi po takych 20 min. som citil ako keby mravcenie v zaludku. neviem ci to spravne nazyvam mravcenie, ale proste som citil ze sa mi nieco v zaludku deje.

mate aj vy taketo skusenosti?

nereg.443

aha, medzi tabletkami a kapsulami je rozdiel...takze su to kapsule :)

1 obsahuje 575mg betain hcl+150 mg pepsinu.

skusim si dat este pred jedlom, ci bude nejaky rozdiel.

RNG

Ludia, co maju malo, kyselin maju casto problemy rozpustit rozne tabletky, preto pre nich su kapsulove formy ovela vhodnejsie.
Ked pijes zdroj kyseliny, davaj si slamku hlboko do hrdla, aby sa ti to nedostalo na zuby, inac ti to poskodi sklovinu.

Genesis

Davaj si pozor na betain hcl v tabletkach. Vela vyrobcov vyraba tak tazko rozpustne tabletky ze sa ti rozpustia az v crevach a nie v zaludku. Kyselina v crevach ale nie je bohvie a poskodzuje stenu creva a zabija dobre bakterie.

To ze sa ti to rozpusta az v crevach zistis na WC ked budes na velkej. Budu to jemne palive pocity v oblasti konecnika.

Preto radsej skus tabletu hodit do vody a uvidis ako lahko sa rozpusta a ak jej to trva dlho tak ju radsej rozdrv pridaj cca 100 ml vody a hned vypi slamkou po jedle alebo medzi jedlom a zajedz sustom alebo zapi trochou vody.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

betain hcl - Fórum - ZDRAVIE.sk