velke ovisnute prsia

Príspevok v téme: velke ovisnute prsia
prsata

ahojte,
od leta som schudla zo 72 na 56kg/158cm ale ostali mi velke ovisnute prsia(80-E) visia mi skoro po pupok ako starej babe po 5 detoch a ja mam 19 rokov a nemam este deti:( velmi ma to trapi,vadi mi to pri obliekani tie prsia proste nesedia k mojej postave:( a strasne sa za ne hanbim:( myslela som,ze ked schudnem,stupne mi sebavedomie ale takto to nejde:(( nepoznate nejake cviky alebo pripravky na zmensenie a spevnenie poprsia??prosiim:(

Lucia 36G

Ahoj no ked to tu citam nie som asi jedina... Mam este iba 17 rokov som stihla a nikdy som ani nejak tlsta nebola, prsia mam sice velke ale ovisaju mi skoro az po brucho! Je to skoro az neskutocne pretoze dieta este nemam. Bolo mi povedane ze to moze byt aj genetika proste dedicne po matke a je to aj celkom mozne lebo na nej to je tak isto vidiet len s rozdielom ze ma 45 a ja 17 rokov :( Nad nejakou operaciou ani neuvazujem, nijako mi to neprekaza ani sa necitim byt preto menej zenou, prave naopak... Jedine ma trapi predstava ako budu vyzerat po tehotenstve kedze uz teraz su uplne ovisnute. Velmi by som uvitala nazor odbornika preco sa taketo abnormality u zien deju. Ďakujem za kazdu odpoved.

prsata

schudla som obmedzenim stravy,hlavne sacharidov,a cvicenim,vela som cvvicila cca 2h denne ale skor kardio ako posilovanie,hlavne rotoped,stepper,orbitrack,pretoze behat som koli prsiam nemohla a stale nemozem,aj ked som stihla:(( asi to bude jedine riesenie ta plastika,co tu pisete, tak si musim zhanat brigadu a zmierit sa s tym ze toto leto este v bikinach neoslnim:(

??!!??

mňa by skor zaujímal ten recept na chudnutie tak isto vážim 72 kg a veľkosť pŕs je taká istá ako ty. ak to nie je tajomstvo teda...
.hmmm nikdy som sa s tým nevyrovnala a ani nevyrovnám už som si zvykla ale spokojná nebudem nikdy....prečo nemáju taký tvar ako mnohé ženy krásny dvorec a ešte krajšia bradavka....ja ju snáď ani nemám.

mimochodom tu som si ja kupovala plavky www.litex.sk
maju predajnu na krížnej v bratislave pri tržnici(neviem od kiaľ si)...nechem robiť reklamu ale tam kupiš vrchný diel aj spodný zvlášť a z každého druhu možeš velkosti kombinovať

xxxxxxxxxxxx

cvicenim sa jej prsia neurobia raz ked visia tak visia...koza je uz natiahnuta, jedine plastika - spevnenie. nieje to az take drahe ako to bolo spomenute mozno na zapade ale na vychode to robia okolo tisic eur...Ked si das len spevnit vtedy ti nehrozi ze nebudes moct kojit pretoze ti daju len prebytocnu kozu prec a nebudu ti rezat do zliaz... Mne uz cicky vyliezaju z 80/F takze chapem tiez vyzeraju hrozne trapim sa tak isto od 17-18tich...mam 27...je to utrpenie a stale lutujem ze som si to uz nedala spravit teraz uz cakam na dieta a az po nom...

angela85

no aj ja mam blbu velkost, najlepsie mi sedia 70/E ale zvykla som si aj na 75/D, podprsenky sa este daju zohnat, ale plavky a bluzky to je hrozne, nemam ani jednu bluzku, co by mi normalne sadla, bud sa mi rozchadzaju medzi gombikami alebo mi je volna pod prsiami a od kedy neberiem HAK tak sa mi nejako rozliali, asi aj u mna to bude raz na plastiku a mozno uz skoro, urcite po prvom babatku

Maoam

maruska: nepremyslala si nad plastikou? vsak sa da s tym daco robit, ked mas z toho take trapenie a este ked planujes schudnut, bude to len horsie

ja to mam v zalohe, ked vsetko ostatne zlyha, tak posledna moznost (ale pocitam s nou, casom...)