Vekovy rozdiel

MIA78

no je to asi taky rozdiel ze ty este nemas odzite nic a on hej

moja kamaratka ma tiez starsieho a teraz po roku zistila co to je
ze jemu sa uz nechce chodit na festaky
diskoteky
a ked ide kazdy po nom pozera co tam robi

ale ved na uzitie je to dobry vek aspon ta zauci :-0

slavkad

Dolezitejsia je povaha, nie vek. A ano, vidim na manzelovi, ako starne, ale to je predsa sucast zivota kazdeho cloveka.

Rawen

tak na prvy pohlad je to dost velky rozdiel, ale zase - zalezi od toho, co kto potrebuje. ak ta 18-rocna potrebuje otcovsku lasku, moze sa to dat zvladnut. a ak ten 33-rocny je otcovsky typ, moze z toho byt celkom slusny vztah. je to vzdy individualne.

dana660xz

ja by som si nepomyslela nič. mám vo svojim okolí veľa takýchto rozdielov a sú spolu dlho a šťastní. osobne tiež preferujem starších (nie starých, ale starších odo mňa) a na veku neyáleží. to že ti bude starnúť pred očami uvidíš tak o 20-30 rokov, keď on bude mať 50. ale je kopec fešákov aj v 50tke a vyššie :)

??!!??

a nemyslím si že iné by ho nehceli...nahodu bol alebo je fešák a baby aj napriek tomu že má 44 rokov stále idú. ...nepotreboval si nič dokazovať tým že chcel mladšiu. už sa raz popáli a rozvidol ...tak asi tolko...
v skratke neznamé to hneď že je uchyl alebo ho iné nechú...!!!

??!!??

no prepačte ...ja som mal 18 a môj manžel mal 29. a sme spolu do dne t.j. 15 rokov . po skúsenosti...o som hovorila teda ešte tak prvých pár rokov ....že ak by sme sa niekedy rozišli už by som mladšieho nehcela....zatiaľ nie sme starý no a časom uvidím čo ako ako...možno to raz budem ľutovať možno nie...uvidíme na strobu.

rora

..ze chlapec je
a) nevyzrety
b) potrebuje si nieco dokazat
c) primerane zeny ho nechcu

dievcine

a) imponuje starsi chlap, citi sa vynimocna..

ale do buducnosti to na dlhy vztah nevidim..resp. na dlhy spokojny vztah