rok po umrti otca-nahle stavy

Príspevok v téme: rok po umrti otca-nahle stavy
Palo9

ahojte mam problem uz asi 2 tyzdne ze z nicoho nic mi pride nevolno a zacnem sa strasne bat,toci sa mi hlava ale popritom ma nic neboli,mam pocity na zvracanie,a hnacku,rozbusi sa mi srdce...bol som na vysetreni stitnej zlaze,EKG,neurolog,CT mozgu,vystrenie krvy a nic mi nieje akurat mam nizky tlak,presne pred rokom mi zomrel otec ale vtedy mi nic nebolo moze to byt ze to prislo nahle teraz stoho? casto nanho myslievam 25.12.2011 som prestal fajcit,doktor mi povedal ze mam ist psychologovi ale neexistuje nieco ako nejaky liek ktory neni na predpis a nemusim ist psychologovi? urctie tam pojdem ak mi nezabere nejaky liek ktory neni na predpis...vdaka za rady z pozdravom Palo

mam 28 rokov

jerry74

s tym mliekom to je stary recept,rozmixuj si este do toho banan,bude to mat lepsiu chut,banan je tiez dobry na nervy...

jerry74

s tym mliekom to je stary recept,rozmixuj si este do toho banan,bude to mat lepsiu chut,banan je tiez dobry na nervy...

Palo9

to si ma dostal stym mliekom :))) asi je zle ze mlieko moc nemusim kedze obsahuje dost veci potrebne k telu ale jedavam jogurty to staci :) skusim vitaminy ako je B-Komplex vraj dost pomaha :)

jerry74

cau palo.co na spanie?skus caj z medovky lekarskej alebo teple mlieko z medom pred spanim...sport je fayn,aj mne robi dobre:)

Palo9

cau jerry no nechala mi ten xanax nechce mi davat antidepresiva kedze nejsom ash tak zle na tom,xanax si mam davat pri nahlych stavoch a ked ich bude vela mam prist a nasadi mi antidepresiva...zatial to je do pohody obcas tie stavy mam ale neni to kazdy den....len mi pripada dost na hlavu to ze ma casto pichava pri srdci,chcel som zajst na kontrolu doktorovi nech mi urobia kompletne vystrenia,sono srdca,rontgen pluc(nakolko uz 3 mesiace nefajcim) a urobit si poistku ze mi nic neni vies :) a potom sa z toho lahsie dostanem :) ale zo spankom to nieje bohvie co,volakedy som zaspal uz o 22:00 a teraz mi to trva dost dlho aj 2 hodky ale zaspim.....co je dobre na spano? nejaky vitamin? inak sportujem-som myslel ze ked budem viac unaveny ze rychlejsie zaspim ale prdlajs :)

RNG

V strese je spotreba neurotransmiterov ovela vyssia, a ked ich mas nedostatok, lebo sa ich pouzije privela, vedie to k roznym nerovvym problemom. Takze v prvom rade adresuj stres a spanok. Pozri si cez google rozne , co som na to napisal, pod mojim nickom a slovami spanok, stress alebo ine.
Aj na tomto fore som to uz viackrat napisal, ale tazsie sa to hlada, lebo je to zasypane inymi prispevkami.

J111

To moze suvisiet podla mna s jeho umrtim, zial. Snaz sa drzat, aby ta to neznicilo. Poznal som jednu pani a ta ma 13 diagnoz a suvisi to s tym, ze jej zomrel syn.

Palo9

B-komplex neberiem ale dam na tvoju radu...B-cko nieje zly napad,inak vdaka ze reagujes dost ma to podporuje,zajtra do prace po 4 dnoch lebo robim 2dni rano 2 dni noc a 4 dni doma takze sa aj trochu tesim :) potom ti dam vediet ako som dopadol...este raz vdaka za podporu

jerry74

cau palo,vsetko lekarke povedz,kedy to je najhorsie,opis jej svoje pocity,aby ti vedela nasadit vhodnu liecbu...skus aj sam rozmyslat a hladat pricinu,ze co to vyvolava,nejaka myslienka,spomienka a podobne...drzim palce nech ti v piatok zvoli lekarka vhodne lieky,lebo nie vzdy sa to podari na prvy krat,este ti poradim kup si v lekarni b-komplex,napr.pangamin,ten je uplne na prirodnej baze,vitaminy skupiny b pomahaju pri psych.problemoch.