Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam partenera na chudnutie

andrea_303

sloniatenko ...no neviem preco som pribrala ja som mala pred 5 rokmi 65 kil. za 5 rokov som pribrala dost a preco to netusim. asi ze som zacala vyvarat priatelovi alebo jem viac sladkosti ako kedysi

vrtačka

Ahoj, ja som začala pred týždňom, riešime to v téme, .....schudnúť 30kg....skús sa tam mrknúť ak chceš :). začala som na 90,5 a včera som mala 88,8, takže v podstate kilo a pol je dole :). Neboj, určite to pôjde, poprečítaj si o stravovaní nejaké tie stránky, nech vieš čo kedy a koľko jesť..a hlavne si nevrav, od zajtra začnem, začni hneď s nejakou ľahkou večerou ak ju ešte nemáš za sebou :). držím prsty :)

andrea_303

no vek skoro 25 o par mesiacov presne o 2. a vysku mam 175 alebo aspon bola kedysi ale pochybujem ze som vyrástla a vaha to je to najhorie uz 105.
a ak dam dole tych 35 az 40 ale budem rada aj za 20 kil za hocico.
Rozhodla som sa ze zacnem pravidelne cvicit, posilovnu mam zaplatenu uz len jedlo upravit a nebyt leniva. to je najhorsie ked idem mrtva z prace

sloniatenko

andrejka tak asi budes chudnut o nieco dlchsie ako ja ale zas tebe to zo zaciatku pojde rychlo.si myslim :) a kolko mas rokov vahu vysku?ja 25r a 165cm a 68,4kg vlastneuz len 67.7 :):) prosimta diety neskusaj ja som skusala...precitaj u mna v teme. kto bude chudnut so mnou.
zacni jest zdravsie lahsie jedla a nestresuj sa ked si nieco nahodou das

andrea_303

NO ta Duncanová diéta ma hned prešla ako som si prečítala prvú fázu ze jes iba maso. to by som nezvladla ja az tak moc maso nemusim. ako uplne bez vsetkeho.

Ja som skor rozmyslala ze si zajtra rano urobim ovsenu kasu a zacvicim si. na olovrant nejake to jablko a obed a veceru som este nerozmyslala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam partenera na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk