Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyberanie mandlí ...

tomoooooo

Mne majú v novembri vyberať aj nosné a aj krčné mandle a hrozne sa bojim kolko trva operacia kolko ste boli v nemocnici? ako ste sa cítili po prebudení?

Denisa

Ahoj,mne ich vybrali v juny 2008,mala som lokalku,a poviem ti hroza :( asi trištvrte hodiny im trvalo kym mi ich vybrali a to som si sama držala misku pod bradou s otvorenými ustami fuj,blee.... :(( ,takze druhy raz by som volila celkovu anestezu ale druhy raz uz nastastie nebude :D po prepustení domov ma to neskutocne bolelo,3 tyzdne som nevedela normalne jest(a to som neni fajnovka,ani po po porode sekciou to nebolelo tak ako ked sa mi hojila jazva po vyberu mandlí)ale aspon som dala dole 8 kg :D ale da sa to prezit,vela štastia a skore uzdravenie prajem.

fiodorr

daj si celkovu.. nebudes o nicom vediet a ani nebudes musiet asistovat :D po prebudeni a nadledujuce asi 2 tyzdne je to taky neprijemny pocit (aspon ja som ho mal) ako keby som nieco mal v hrdle ale nebolelo ma to... nic strasne podla mna.. len si treba dat bacha na to co budes jest atd. ale to ti povie lekar

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyberanie mandlí ... - Fórum - ZDRAVIE.sk