citim sa ako najvacsia hlupana

Príspevok v téme: citim sa ako najvacsia hlupana
sewie

opat som zbabrala diplomovku.studujem v holandsku a v septembri som prvy raz odovzdala-zamietli mi obhajobu s tym ze hkavny dovod bola nedostatocna anglictina-zle odborne vyjradrovanie.odovzdala som znova pred par tyzdnami uz opravene a zrazu mi povedai ze cele je to hrozne!skoro vsetcik spoluziaci spravili a ja sa citim ako posledna hlupana...este aj ked to otec zisti tak ma nakope do zadku a bude strasne sklamany...citim sa priserne-neviem co mam so sebou robit...asi som hlupa a nie inteligentna ako som si vzdy rada myslela!!!

Maoam

ale spät k Sewie

KakaoNepijem: uprimne, CO by si urobil, keby si bol v jej situacii? prosim, nepis nic take, ze 'ja by som sa do jej situacie nedostal, kedze nie som hlupy' ale daj konkretne konstruktivne rady, ako riesit tuto situaciu, v ktorej je

tym jej pomozes iste viac a podas dalej trocha zo svojej sikovnosti a mudrosti, aby sa druhi mohli od teba nieco naucit

smajliQa

to ze som tri krat nieco neurobila, nie je ani sikovnost ani mudrost.
je to nepripravenost z nedostatku casu.
ale to moze byt tebe uplne jedno. napiklad ja som tu teraz preto, lebo sa nudim a zabijam cas.
ty si tu asi preto, aby si zhadzoval ludi, a vies co je najhorsie? ze si myslis ze ti to ide .) ale ja sa tu dobre bavim :)

idem chrnat. lepsie vyuzijem cas ako pisat s tebou. papy :)

KakaoNepijem

to,ze si 3x neurobila skusku je podstatna informacia, ktora na teba ukazuje..

3x neurobit skusku je uspech?mudrost?sikovnost? je to hlupost

smajliQa

vies, mna to neuraza, ked mi TY tvrdis, ze som hlupa. keby mi to tvrdil niekto, kto ma dobre pozna, asi by som to brala trocha inak.

je mi to jedno, ale chcela by som vidiet teba ako studujes v Holandsku a robis diplomovku :)

KakaoNepijem

Uplne jednoducho mozem nazvat niekoho hlupakom.

Sewie je hlupa,pretoze sa nepoucila.

smajliQa, ty si hlupa, pretoze nevidis hlupost sewie, si hlupa^2.

Maoam to obaluje, pretoze je slusna.

Maoam

brala som to ako moznost

myslim, ze nikto, kto studuje v zahranici daleko od rodiny, v cudzom jazyku, nemoze byt hlupym

proste je to nelogicke, zahranicne VS su narocne, vela vyskumu, berie sa to tam vazne, velmi vela zahranicnych studentov odchadza uz v prvom-druhom semestri, napr. v Nemecku ukonci VS-studium cca. 15% zo zahranicnych studentov, ostatni to vzdali...

smajliQa

kakaonepijem

ok, tak teda ako chces...
mozes mi prosim ta povedat, ako vobec mozes nazvat niekoho hlupakom, koho ani nepoznas??? nevies nic o jej zivote, nevies co je ona zac, ... tebe sa vzdy vsetko podarilo???
preboha!!! ved oto nema logiku co tvrdis...
vies kto je hlupy??? ti poviem,,, tie pice, co vyfajcia chlapa a otom sa na fore pytaju, ci nie su tehotne!!! ach!!!!to ano, to su hlupane,,, tie tak nazyvat mozes!!!

KakaoNepijem

smajliQa, zase dristas, pricina nie je v odpisovani, ale v tom hlupom obsahu, mozes odpisovat kolko len chces

takze neuspech diplomovky nie je hlupost, su to nakoniec okolonosti zivota, nad ktorymi nemame moc, pretoze nemame rozum, tak?