Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopický ekzém na tvári

Príspevok v téme: Atopický ekzém na tvári
bebuska

Dobrý večer, potrebovala by som poradiť. Už niekoľko týždňov mám atopický ekzém na tvári - očné viečko, na čele, pod bradou a pri ušiach. Už som z toho zúfalá, lebo mi nejako nič nepomáha. Keď mám červené fľaky tak sa krémujem protopic krémom, a premasťujem krémom Linola. Po tom ako si tie fľaky ponatieram protopic krémom, tak mám pár dní pokoj a aj keď si tvár poctivo premasťujem niekoľko krát za deň, vráti sa mi to. Stále mám tie miesta suché aj keď nie sú začervenané. Poraďte mi niečo, čo vám pomohlo, lebo už som zúfalá. Za pár dní sa vraciam do práce po materskej dovolenke, a mám s toho stres. Ešte k tomu mám aj problematickú pleť (vyrážky hlavne pred menštruáciou) a potrebovala by som si robiť make up, ale s ekzémom sa to nedá...skúšala som ale vidno mi tie suché miesta. Za všetky rady vám ďakujem.

Adeline

Skor ako začnete skúšať nové krémy, nechajte sa vyšetriť - odber krvy a alergologické testy. Ak máte nejaký vnútorný problém, nijaký krém vám nepomože. Možno je to naozaj len problém pleti, može byť extrémne citlivá ale je lepšie najprv vylúčiť vážnejšie problémy

Spedyyoung

Zdravím poznám ludí s atopickým ekzemom
respektíve už ho nemaju a vyliečili sa v podstate rýchlo špecialnym serom.
Viac si môžte prečitat na strankach www.beautyexplosion.com

Innkia

Ahojte, viem poradiť produkty na báze patentovanej technológie kmeňových buniek. V Európe ešte nie moc známe avšak vo svete vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

Baborka

S kosmetikou Protopan mám aj ja dobré skúsenosti ale doporučujem komplexnú liečbu zvonku i zvnútra, pretože súhlasím aj s názorom, že ekzém má hlbšie korene ako je pokožka. Ak máte záujem na ww.protopan.sk si možete objednať produkt Protopan box, ktorý obsahuje krém a mlieko na starostlivosť o pokožku a zároveň výživové doplnky na podporu imunity organizmu

julia775

Skús si nechať urobiť alergologické testy, ekzém takmer vždy súvisí s alergiami prípadne s dýchacími ťažkosťami. Preto je potřebné liečiť sa zvútra

morticia 17

Bebuska,mám dceru ,ktorá má 10 rokov atopický ekzém. To čo ti tu píšu, že kokosový olej a arganový olej na to zabudni. Určite nie. Je to veľmi zložitá záležitosť imunitného systému. Moja dcera bola v takom stave, že z ekzému opuchla.4 mesiace sme boli na antibiotikách a o nociach bez spánku ani nehovorím. Stále , že je na niečo alergická ,ale nikto z odborníkov nám nevedel pomôcť. Pomohol nám MUDr. Korman (Kysucké nové mesto) Zistil, že je alergická na kyslé prostredie, ktoré v organizme spôsobuje mlieko, kvasnice a cukor. Veľmi nám pomohol. Na internetu si najdi jeho číslo a objednaj sa. Doporučil mastičky. Môžem ti povedať po toľkých mesiacoch beznádeje sa dcéra dala do poriadku za 7 dní. Prajem ti ,aby to dobre dopadlo, nie je to židana sranda.

simona123

Pokiaľ sa ekzém zhoršuje v období stresu, je to jasné. Telo sa bráni pred stresom. Je potrebné zbaviť sa stresu a upokojí sa aj pokožka. A rozhodne je potrebné podporiť imunitný systém. Skús nejakú vitamínovú bombu

Sona345

Ja teda nemám ekzém priamo na tvári ale na ekzém na rukách mi pomáhajú obklady z čierneho čaju. Samozrejme používam telové mlieko určené pre atopikov ale tie obklady používam, keď sa mi ekzém nejako výraznejšie prejaví - napríklad, keď som v strese

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Atopický ekzém na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk