Atopický ekzém na tvári

Príspevok v téme: Atopický ekzém na tvári
bebuska

Dobrý večer, potrebovala by som poradiť. Už niekoľko týždňov mám atopický ekzém na tvári - očné viečko, na čele, pod bradou a pri ušiach. Už som z toho zúfalá, lebo mi nejako nič nepomáha. Keď mám červené fľaky tak sa krémujem protopic krémom, a premasťujem krémom Linola. Po tom ako si tie fľaky ponatieram protopic krémom, tak mám pár dní pokoj a aj keď si tvár poctivo premasťujem niekoľko krát za deň, vráti sa mi to. Stále mám tie miesta suché aj keď nie sú začervenané. Poraďte mi niečo, čo vám pomohlo, lebo už som zúfalá. Za pár dní sa vraciam do práce po materskej dovolenke, a mám s toho stres. Ešte k tomu mám aj problematickú pleť (vyrážky hlavne pred menštruáciou) a potrebovala by som si robiť make up, ale s ekzémom sa to nedá...skúšala som ale vidno mi tie suché miesta. Za všetky rady vám ďakujem.

tejlor

jendoznačne cez leto chorvátske more (: mne vždy zmierni ekzém a také 2-3 mesiace sa nevracia ale ked sa vrati tak mi nepomaha nic len protopan box a s tym to ide udrzat pod kontrolou tak do leta :D

Smoldo

Zdravím, mám ten istý problém na tvári- pri nose, pod okom. Skúšal som všelijaké mastičky no nepomáhalo no našiel som niečo lepšie a účinne dá sa kúpiť v obchode a za pár drobných. Jablčny oco sa to vola, používam to dlhšiu dobu a vidím ohromnú zmenu pomáha mi to moc, stačí že si namočíte kúsok vaty do toho jablcneho octu a potierate na ekzém. Som s tým spokojný a Vám to odporúčam na 100%.

alexisss

Väčšinu z tých prípravkov, ktoré tu popisujete mám vyskúšané a u mňa úspešné teda neboli vôbec. Nič nezabralo ani premasťovacie krémy ani tabletky-nič. A už som z toho bola neskutočne zúfala. Cez leto keď sa vraciam od mora, tak to býva lepšie určite chorvátske more pomáha a už viem, že pomáha aj protopan - neverila som mu vôbec ale po mesiaci sprchovania ich olejom a kremovani mličekom mam podstatne zmiernene zacervenane flaky pod kolenami a nesvrbia vobec

Adeline

Skor ako začnete skúšať nové krémy, nechajte sa vyšetriť - odber krvy a alergologické testy. Ak máte nejaký vnútorný problém, nijaký krém vám nepomože. Možno je to naozaj len problém pleti, može byť extrémne citlivá ale je lepšie najprv vylúčiť vážnejšie problémy

Spedyyoung

Zdravím poznám ludí s atopickým ekzemom
respektíve už ho nemaju a vyliečili sa v podstate rýchlo špecialnym serom.
Viac si môžte prečitat na strankach www.beautyexplosion.com

Innkia

Ahojte, viem poradiť produkty na báze patentovanej technológie kmeňových buniek. V Európe ešte nie moc známe avšak vo svete vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

Baborka

S kosmetikou Protopan mám aj ja dobré skúsenosti ale doporučujem komplexnú liečbu zvonku i zvnútra, pretože súhlasím aj s názorom, že ekzém má hlbšie korene ako je pokožka. Ak máte záujem na ww.protopan.sk si možete objednať produkt Protopan box, ktorý obsahuje krém a mlieko na starostlivosť o pokožku a zároveň výživové doplnky na podporu imunity organizmu

julia775

Skús si nechať urobiť alergologické testy, ekzém takmer vždy súvisí s alergiami prípadne s dýchacími ťažkosťami. Preto je potřebné liečiť sa zvútra