Kam na jogu v Bratislave?

Poporodna joga

Dobry den,

poskytujem hodiny poporodnej jogy, v Bratislave, v parku na Racianskom myte.

Viac info na: -odkaz odstránený-

santnerka

neviete mi niekto poradit nejaku skutocne dobru jogu v bratislave nedaleko dubravky? aby som nemusela chodit az do mesta alebo niekam do petrzalky, co mam daleko a neskor by som to mozno vzdala.
ak je ale dobra len v meste, tak to risknem. dakujem za tipy.

gejza3

o joge sa pise dost na tejto stranke www.jogavmeste.sk
tam si v komentaroch urobis prehlad o tom aku jogu vlastne chces robit a tiez ze kde ... okrem tam uvedeneho zoznamu jogovych studii vygooglis iste aj mnoho dalsich, keby si nevedela ako dalej, napis a skusim ti poradit :-)

Annika1987

uvolnenie psychicke som mala na mysli, urcite nie ze telo oddychuje, lebo tie cviky asi nie su prilis lahke :D

Annika1987

no nie som prilis pokojny typ, to je pravda, ze pomale cvicenie mi nesedi, ale ja to chcem kvoli zdraviu aspon vyskusat, mozno v tom najdem nieco, co ma bude bavit. a mne nejde o meditaciu, nic take, ved sa cvici aj power joga a ine jogy, a tam ide hlavne o uvolnenie a o spravne vykonane cviky. pochybujem, ze tie baby, co chodia na power jogu kvoli spevneniu postavy, vobec nieco tusia o nejakej meditacii. to sa, podla mna, tak neberie. ja sa nejdem dat na ziadnu vychodnu filozofiu :DD. jogu cvici kdekto

Annika1987

ja tiez nie som sama o sebe vobec ohybna a chodim na tae-bo, kde toho tiez moc nenaohybam :D ale vraj je joga velmi dobra na zdravie, tak ja by som to preto rada

J111

No, ja neviem, ale mne by tam museli roky klby vykrucat, aby sa zo mna stal jogin:D Neviem si to ani predstavit. Ja som chodil na jedno bojove umenie, ale tam sa vyuzivali na devatdesiat percent len ruky:D Dodnes cvicim jednu formu, aby som zostal vo forme, sem tam.

Annika1987

preco? :D
no ja googlim a zistujem, ze 5 eur za jednu hodinu asi dat nechcem, do Petrzalky sa tiez kvoli tomu trepat nechcem, tak sa pytam, ci nema niekto nieco... :)