lieky/alkohol

bibba

nepoznam vsetky lieky, neviem co je invega. dnes som bola u lekarky. mala napisanu dovolenku... chcela som si dat predpisat nejake AD znovu... aj ked mi je z nich zle... zase som dnes skoncila v podniku, dala som si sice iba tri vina a dve piva. ale aj tak...

bibba

ja viem, ze nic... neviem vobec ci sa mam nazvat "alkoholickou"... ide len o to, ze alkohol strasne rychlo vypijem. pijem rychlo. fajcim rychlo. jem rychlo. vsetko robim takto rychlo a v podstate nervozne. pred par dnami som mala v sebe len dve tabletky, dala som si 5 poharov vina. a dostala som normalne ko. padla som na chvilu a nevedela o svete. bol to len liter vina...

J111

Riadne brutalny, invega. Povodne som ich mal brat styri, ale to bolo nejako prilis vela na mna, tak som sa na tie tri vybodol, ale moja dr. o tom vie.

J111

Musis sa im vyhybat. Aj mna to stalo nejake usilie, aj stoji, tiez by som si rad dal do nosa, ale mne alkohol nerobi na tie lieky dobre, preto mam z toho trochu aj strach. Potom pocujem hlasy, zacne mi posibavat, tak radsej nie, ale lakat ma to stale laka:D
Skus to aspon obmedzit. Co vyriesis v bare? Podla mna nie moc vela.

bibba

uz stracam svojich najblizsich kvoli tejto kombinacii. chvilu to bolo fajn. teraz mam zas hrozne obdobie, mozno to raz dopadne tak, ze padnem niekde na hlavu a skapem... neviem sa vyhnut barom. alebo alkoholu ked som v nich. co mam robit? psychiatricku uz mesiace klamem, ze nepijem uz... ludia su na nervy. ale nevedia, ze ja najviac. uplne nevladznem. minuly weekend som sa chcela zase zabit...

J111

Ja beriem jeden liek na psychiku. Obcas som ho skombinoval s alkoholom, ale potom som sa citil fakt otrasne. Radsej s tym dam pokoj a vyhybam sa alcoholfriendom:D