Moze clovek vediet,

Príspevok v téme: Moze clovek vediet,
helenitta

Ze niekoho miluje, ze je to ten pravy/a, po dvoch mesiacoch znamosti?
Nehovorim o pubertiackych laskach, ale o dospelych (teda zrejme uz vyzrelych :) ) ludoch tesne pred 30tkou.

Ja si myslim, ze je to este velmi kratucko, on vravi, ze sa to da vediet. Bojim sa vsak, ze je to zatial stale len pociatocne "poblazenenie".

helenitta

Krasomil - Tak to mi je luto, ze vam to nevyslo. On mi to vlastne este nepovedal, ale viem, ze chcel, ale vzdy som ho zastavila, aby to neunahlil. A sprava sa ku mne ako este nikto na svete :)

Krasomil

Právě tím opačným směrem, než tím, který bych přál vám dvěma. :-) Proto jsem se naučil jedno, nedávat řečem takovou váhu, ale čekat na činy. Ono se to sice hezky poslouchá a člověk snadno podlehne, ale jsou to pořád jenom slova, které ve své podstatě nic neznamenají, pokud nejsou podloženy činy. Takže jsem rád za takovou zkušenost, i když bolestivou. :-)

Krasomil

Myslím si, že je to tou poblázněností, možná ještě není tak vyzrálý, ale je dost takových lidí před 30kou a znám i pár případů po 30ce. Ale ono je to docela jedno, co říká po 2 měsících, důležitější bude, co bude říkat po roku, po dvou. Takže bych z toho teďka opravdu nevyvozoval žádné důsledky. Mluvím z vlastní zkušenosti, takže držím pěsti. :-) PS: Byl jsem na tom místě, co jsi ty. :-)

kafe

Môže. Vyrovnaný, vnímavý človek to môže vycítiť. Ale ak sa pomýlil, všetko ukáže čas. Neboj sa, teš sa z toho čo ti povedal a vychutnávaj si to.