terapia farbami

brunuska

som vedela betka20 ze teba to bude zaujimat :-) len vazne-max.2 pohare denne!!!! a pit malymi duskami-v tom je dalsi grif-nie naraz!
indigovo modra-je tmavomodra-az do fialova- ako atrament!
a sarlatova-je vinovocervena.

brunuska

nie nie gloria-tak asi sa to zda byt jednoduche a nie je-kazda farba ma svoje specifikum-na co je urcena - kde pomaha. zlta-na ucenie. cloveka po crevnej chripke-by som odporucila tak dva dni-pit zelenu vodu-na doliecenie- a pokial je z toho velmi vycerpany moze vypit oranzovu-na povzbudenie-ale tu skutocne len raz-max.dvakrat.

71gloria

OK,BRUNUSKA zoberme si ako príklad človeka vyčerpaného napr. črevnou chrípkou, jemu by určite neublížila žltá voda.Je to tak?

brunuska

este pre vysvetlenie-caj ma svoju energy a farba ma svoju energy-voda je bezfarebna,bez chuti-nema ziadnu energiu-preto sa na farebnu terapiu pouziva cista voda! v pripade spojenia caj+farba by to bolo miesanie energii-to si netrufam odhandnut vysledok.

brunuska

glori s tymto nemam skusenost-ale nezda sa mi to ako dobry napad!!! pretoze caj sam o sebe obsahuje vela energie a farba tiez-myslim,ze by to nerobilo dobrotu-bolo by to spojenie prilis velkej energie-neviem si predstavit tie ucinky. ale inak zvysenie energie caju-je fakt dobry hrncek so spiralou-a nepouzivat kovovy hrncek,lyzicku!!!! dost citit rozdiel.

71gloria

brunuska, napadlo ma, že takto by sa dal znásobiť účinok čaju.Napr.dať lúhovať brezový alebo urologický čaj na podporu obličiek do číreho pohára a pod pohár položiť niečo oranžovej farby.Čo ty na to?Pil by sa len po malých dúškoch.

brunuska

na bolest hlavy-tam je to individualne- zalezi potom dost aka je to bolest hlavy- pri beznych bolestiach je dobra tyrkysova, pri migrene vsak sarlatova.
cervenu neodporucam pouzivat-hlavne ak mate velmi hyperaktivne deti-ak trpite nespavostou...
spalnu mas velmi dobru-ale cervena sa nesmie pouzivat ako nater na steny- marhulova je vhodna skor do spalne- oddychova- v obyvacke vesele farby- obyvacka je izba kde sa ludia stretavaju,zabavaju-nemala by byt pochmurna.

brunuska

takto-skusenost mam so vsetkym :-) ja to vzdy odskusam na sebe-az potom radim druhym.
ked kaslem dam si tyrkysovu satku na hrdlo,ked ma hrdlo boli dam si slabomodru satku na hrdlo a cudovali by ste sa ako ta farba tu bolest stiahne-ked mam horucky-mam slabomodre pyzamko a vypijem aj tu vodu. takze na bolest slabomodru odporucam. cervena-ako oblecenie-citime sa silnejsi-napr. zla kolegyna,sef-ktori nas tak povediac vyciciavaju,nicia,beru nam energiu. pomaha aj ta vodicka - idigovomodra-proti chuti do jedla- pozor-tu farebnu vodu-max.dva pohare denne!!! tiez mam skusenost- pri hemeroidoch vypit vodu na zelenej podlozke-ale vseobecne ked sa necitime dobre- zelena je dobra-rast-uzdravenie. zlta farba tiez pomaha pri uceni-mate taku chut do ucenia!
spalna- by mala byt-slabo zelena,slabo modra-velmi dobre sa spi-neodporucam v spalni vela cervenej- vo velmi minimalnom mnozstve!!!
kuchyna- marhulova,modra,zelena- nie oranzova,cervena-pokial nechcete vela jest! :-) inak vyskusajte-tmavomodre taniere-menej chuti!!!dobre pre tych co chcu schudnut.
obyvacka-vesela,vesele farby-tam je vhodna prave oranzova!
cervena povzbuduje tvorbu hemoglobinu- cervene potraviny sa preto odporucaju papat zenam ktore mavaju silnejsiu menstruaciu,chudokrvnost.cervena vyborne zohrieva-ked nam je zima-zakrutte sa do cervenej deky-cervene ponozky na nohy pre tych co maju stale studene nozky-velmi rychlo zohreje- preto v lete ked je velmi teplo- horuco-nenosit cervenu ale naopak slabomodru-chladi !!!
Modra-znizuje horucku,brzdi zapaly- posobi velmi dobre proti nespavosti-stacia aj obliecky na perinky a budete spat ako babetka.je toho strasne vela!
odporucam knihu-Terapia farbami - Ingrid Kraaz von Rohr.
vyskusajte- ublizit neublizi-iba pomoze.