Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porate mi nejaku dobru dietu ktorá zaberie

Príspevok v téme: Porate mi nejaku dobru dietu ktorá zaberie
kaQa

Mam 19 rokov 65 kg a meriam 162 cm.
Chcela by som schunuť tak to leta možno pojdem na ples ale neviem na isto či pojdem.
Chcela by som od vas či by ste mi neporadili nejaku dobru dietu ktora zaberie?
uz od dneska som nemaala nič iba teraz pijem čajik.
A začnem sem tam chodiť doo fitka. dvakrat trikrat za tyždeň. :)
Len dufam že ked budem chudnuť nebudem mať z toho jojo efekt. :/
Za informacie rady vopred ďakujem!!! :)

sloniatenko

kaqa ahoj jasne ze budes mat jojo efekt ked budes drzat dietu to sa inak ani neda a spomalis si metabolizmus.ziadna dieta ale:rzdrava teda zdravsia strava:ranajky,obed,vecera a madzi tym este ovocie zeleninu jogurt..ja sama mam 165cm a 67,7kg!!!hroza aj ked predtym som mavala stale 52kil a jedla som hocico a zrazu som mala novu robotu a tam som sa akosi od nudy zacala prejedat a potom velka laska a zrazu som mala 60kil a potom 63stale raz 60raz63a skusala som rozne blbe diety ale mala som i obdobia ked som sa stravovala extra zdravo 6x za den a ratala hodnoty jedla uz nechcem mala som z toho stres a vucitky pri kazdom suste zachvilu by zo mna bola anorekticka ci bulimicka prosto to ratanie a zakaz vsetkeho uz nechcem.tak teraz chudnem asi od 12.1 a mam zatial dole asi 0,7kg a staci mi to pretoze radsej pojdem po
mali a bez jojo nez s nim.dufam ze do leta budem mat o 6kil menej a to je uz kraasne.a tie diety neskusaj ja som skusala rozne napr mliexnu no hroza a tak isto hladovku..a kvoli nim mam teraz 67,7kg...takze ktorou cestou sa vidas?dufam ze spravnou a pochopis to dkorjak ja.ak potrebujes podporu kukni do mojej temy:kto bude chudnut so mnou?vsetky sa tam hecujeme a radime si :) a mam 25r. tak sa tesim az napises :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porate mi nejaku dobru dietu ktorá zaberie - Fórum - ZDRAVIE.sk