káva a zdravá životospráva?

Kircha

@spravne jaaj prepac, tak som to trosku inak pochopila tej tvoj prispevok predtym. Som myslela ze si ju ani neodskusala. Ako je pravda ze je trosku drahsia, ale tak vacsinou za kvalitnejsie veci si treba priplatit. Ved tak to je zo vsetkym, aj s inymi produktami..To mas fajn, ked si vedela takto uplne vylucit kavu, ako som uz pisala ta obdivujem, neviem si to v mojom hektickom v zivote ani len predstavit, kava ma drzi den co den pri zivote a aby som mala energiu vsetko zvladat:-)

ela_g1

ja už velmi dlho pijem powerlogy pridavam ktorú konrektne :) uplne prístupna cena, a nebojím sa ju piť nalačno :) ja rovno kupujem kilovú lebo 250 g mi vystačí tak akurát na 2-3 týždne powerlogy.com

spravne

Kircha, mne ich kava chuti aj chutila. Len sa mi zdala predrazena. V jednom espresse ju robievali, tam som si ju davala, uz ju nerobia, volali ju zdravotna.
Ja som s tym sekla zo dna na den. Ale raz za uhorsky rok niekde v espresse si dam, ale radsej uz nieco ine, nejaku stavu.

Kircha

@lorry22 nie je zaco, rado sa stalo. Kukni si;-)
@spravne nemyslim si ze je to len o znacke, tuto kavu uz pijem dlhsie obdobie a vyskusala som uz aj ine znacky a tato mi prisla najchutnejsia a aj co som citala mnohe prispevky aj od nich blogy tak je kvalitne spracovana. Ale sto ludi, sto nazorov, takze beriem aj tvoj nazor. Kazdemu chuti ina kava a teda tebe uz ziadna, kedze nepijes uz vobec. Obdivujem ze si dokazal obmedzit kavu, neviem si predstavit den bez kavy. Je to mozno len v hlave, ale dokonale si viem pri kave oddychnut, takze sa jej nevzdam snad nikdy :D

spravne

powerlogy sice pekne vyzera ale je to obycajna predrazena znacka, to ti povie kazdy odbornik na kavu. Dobru kavu dnes zozenies lahko, najlepsie fair trade od malych producentov. Ale ja ju uz nepijem, je karcinogenna a sposobuje zavislost. Lepsi je pohar vody. Navyse odvodnuje, prekysluje, v noci som tu prekyslenost citila v ustach, teraz mam ovela lepsi dych aj pocit aj vyrovnanu naladu.

denissa84

Baby mne sa tu neozvala a neodpovedala mi na moje otázky baba s nickom Klasova, tak sa chcem vás spýtať, že či tá káva ktorú ste tu spomenuli je fakt taká dobrá? Bola som zvedavá aké produkty oni ponúkajú, tak som študovala ich stránku a bola som milo prekvapená akú majú zaujímajú stránku a hlavne dobré inšpirácie na recepty. Máte s ňou teda aj osobné skúsenosti a chutí vám? Oplatí sa objednať? VĎAKA za odpovede:-) :-)

lorry22

@kircha z toho si nič nerob, to sa aj mne sem tam stáva že zle človeka označím, ale hneď som vedela že ten príspevok patrí aj mne:-) Ďakujem ti za odpoveď, idem sa pozrieť na tú stránku, keďže som o nej ešte vôbec nepočula:/

Kircha

He inak teraz pozeram ze som ta @lorry22 neoznacila, ty si mala byt ta druha, neviem preco som oznacila seba :D :D Som bola asi mimo ked som vam odpisovala, ospravedlnujem sa:-)
@Majdanova teraz tebe idem odpisat na tvoje dalsie otazocky:-) teraz som si od nich objednala znovu kavu, mandlove maslo a mct olej, tieto veci mi uz chybali, tak som doplnila, aby som mala..dovoz vacsinou 48 hodin a cena zavisi od toho v akej hodnote objednavas..ak to je do 30€ tak to je okolo 3,70€ a ak je suma vyssia tak dovoz je zadarmo..

Majdanova

-Kircha- dakujem ti velmi pekne za odpoved, tak uz viem ktoru stranku si mam pozriet:-) co vsetko si si teraz od nich objednavala?..a ozaj, mozem este jednu otazocku?..kolko trva dovoz, ked si od nich objednavas produkty a aka je cena za dopravu?..