Ako zvýšiť výdrž pri sexe??

Príspevok v téme: Ako zvýšiť výdrž pri sexe??
Jožko11

S bývalou priateľkou sme používali kondom a nebol pre mna problem vydržať aj hodinu atd..
Mám teraz novu priateľku, sem tam to robime bez kondomu ale aj ak s kondomom, tak rada si užíva sex ale robi take pohyby, že vydržať viac ako 5 minut ne nemôžné asi...
Viem, že by sa mala prispôsoboiť alebo robiť také polohy aby sme vydržali dlhšie, ale ako je nejaká možnosť ako vydržať viac?

Je fakt šikovná a užíva si to, tak jej nechcem do toho babrať. Skôr by som chcel popracovať na sebe len neviem ako :) Je to dosť také nijaké ked...

alenka_maxova

Maoam, prepac, aj ked som to pochopila asi inak, tak urcite som nemyslela svoj prispevok zle. Vsade davam smajliky, aby ludia "pochopili", ze to myslim vsetko v dobrom, co pisem :) A jozko, daj vediet po case ako sa dari :D

Maoam

preco si si prelozila vela treningu ako ze mala vela c hlapov?

staci jeden partner a dobry, s ktorym sa to naucila si to uzit ;-)), ale podla toho co pise, tak sa dobre pozna a vie presne co chce a to sa da zistit len vtedy, ked to clovek patricne skusa

nebolo to myslene vobec tak, ako si to ty pochopila

alenka_maxova

Maoam, nechcem sa jozkovej priatelky zastavat, ved ju ani nepoznam, ale ak si uziva sex, nemusi to suvisiet s tym, ze vystriedala vela chlapov :) Alebo teda, ako si napisala ty, ze ma za sebou "vela treningu" :) Moj terajsi priatel, je mojim prvym muzom a uzivam si to podla mna bezproblemovo. On, co uz mal cosi aj za sebou sa cudoval, ze som taka naruziva a podobne :) Je to skor o zenskej vyspelosti, dovolim si tvrdit

alenka_maxova

Ked sa spytam mojho chlapa, ako dokaze vydrzat cez dve hodiny, tak vzdy vravi, ze je to najma o sile mysle...Mysli na mna, vzrusuje ho, ked mne to vsetko robi dobre a za tym ide. Nemysli jednoducho na seba. Nepouzivame ani kondom (kedze mam tabletky) a sam sa priznal, ze nepatri k tym, co by vyuzivali casto vlastnu ruku :) A samozrejme, nemozeme mat dvojhodinovy sex kazdy jeden raz, ved by skolaboval. Casto to menime, raz rychlovka, raz dlhaaaaa dlhaaaaaaa predohra a tak. Takze skusat stale, a potom netreba ani po veceroch sam onanovat :)

Jožko11

No ja neviem kto je zena kto chlap. No myslim to vseobecne. Tak je sikovna, vie co je dobre a ako co robit ci ruckou alebo pusou a ked si na mna sadne tak to je koniec... Pohyby panvou vsetko.. Nie je odveci ak sa aj zeny priucia nieco z videj a tak a aj od prieatela teda co sa mu paci a tak

Maoam

po prve som zena a na mojej otazke nie je nic uchylne

neviem, preco maju muzi hned komplexy, ked zena polozi otvorenu otazku ohladne sexu

zobudte sa, nie sme v stredoveku

Jožko11

No to nebudem rozpisovat. Sami uchyl.. A nechcem ani prehanat ale ako..
No mrknem tu stranku tak hadam sa priucim niecomu :-)