male libido, frigidita

angela85

mne sex najviac chuti poobede, a najlepsie to je ked pred tym do seba furt drapkame, sa navnadime a potom nestihame do postele :-D ci na nejake tiche miesto :-D
ale ta HAK za to tiez dost moze, mnohym zenam to robi problemi

Fero M.

Nemáš za čo :))
No všetko je v hlave, človek od prírody je nastavený tak že sex aj o 4 rano pre zachovanie ludstva. Ale ak nie tak to robi naša hlava. Stresy z prace, školy, rodiny, intrigy a väčšinou si to odnesie najbližši.
Treba žiť ludia, vravieť len pozitiva a nie negativa, zabavať, sa uživať si a psychicky vypnut a odreagovať sa aj sam aj s partnerom. A potom to pojde :)

TESORO

dominika moj vztah trva skoro 5r.a bol super naozaj fantazii sme medze nedavali,ale teraz som tam ,kde Ty a trva to uz druhy rok ,vsetko funguje akoze mam ho rada on mna atd,ale sex nula bodov a to z mojej strany,ja uz sa premahat nedokazem myslim,ze si to iba zhnusujem a je to stale horsie a horsie,nechcem byt egoistka lebo moj partner naozaj moze kazdy den a hodinu :-)a uz som rozmyslala ci by nebolo vhodne dat mu slobodu...ale ja sa rozist nechcem...fakt neviem ako toto poriesim ja,nakoniec-v mojom pripade myslim,ze to je v hlavicke,udialo sa totiz v nasom vztahu nieo co ma dusevne veeeli bolelo a moja nechut bude toho odozvou...

dominika0807

S tou 23:00 hodinou mas pravdu. Vtedy sa mi uz fakt nechce :-) aj s tym obcasnym prekonanim suhlasim. Mam skusenost ze ked sme uz dlhsie nemali sex, chut som nemala, ale prekonala som sa a sex bol, tak potom som sa nemohla nabazit, aj ked som mala 2-3 orgazmy uz za sebou. A asi dnes pojdeme na kavu dakam sadnut, dobry napad, :-) zmena prostredia je fajn. Diky :-)

Fero M.

Tak ten sex nemôže byť do nekonečna super. A po 2. si treba uvedomiť, že všetko časom zovšednie. Ja som bol taký istý. No pozri, ak bude chcieť sex a ty totálne nemáš chuť, tak mu to sprav pusou alebo rukou, neboj ak ma chuť a nemôže dostať čo chce, tak prikívne :P a bude spokojný :)

My sme už taký že aj každý den a.. A za dalšie, u žien sa treba prekonať sem tam, čím viac sexu tým viac to budeš chcieť, lebo ti to bude chýbať. Treba si spraviť náladu, ist na kavu, prist dmoov a...
Netreba to nechávať na 23:00 večer pred spaním :)

dominika0807

Nas sexualny zivot praveze nie je nudny. Niekedy sme dorobili fakt ze vsetko, fantazia medze nemala. Ale nejak sa to vytraca, co ma velmi mrzi. On chce sex casto, mne to staci raz za tyzden. S tym ozivenim to mas pravdu, len neviem ako co. Do fitka chodim, a ked sme tam spolu tak vtedy ma fakt vzrusuje a som namakko. Ale ked prideme domov tak necitim nic. Niekedy by som sa akoby hanbila prejavit tu moju tuzbu na sex. Komplexy zo'seba nemem, myslim si ze som dobre vyzerajuca, on mi tiez vzdy opakuje aka som sexi a tak, ale ja aj tak nic a nic. Trapi ma to, opat by som mu chcela'davat to vsetko co niekedy ako ked sme spolu zacinali.

Fero M.

Nijak snazila sa ale neslo to. A casom sme sa rozisli pre tie problemy teda praca atd.. Nervozita a nespokojnost je hlavny zabijak. Skuste to nejak ozivit. Nova poloha, pradlo, fitko, solarko. Porozmyslaj poriadne co ta na nom vzrusuje a rozvijaj to. Skor je to o psychike. Nakolko mas chut ak pri tebe nie je ale ked pride tak je to asi rutina. Hmm?

dominika0807

Ja praveze ked s mojim partnerom nie som mam na to vsetko chut. Nan ho, na sex, predstavujem si ako to robime a tak... ale ako nahle je prilezitost na sex tak ja nic. A stym vinom a kavou to mas pravdu..po pohari vinka sa uvolnim a hned je to lepsie a chut na sex prichadza. A pit stale nemozem :-)
A byvala to potom ako vyriesila? Nejakymi tabletkami? Brala antikoncepciu?