SPRAVI SA DO MNA,,,,CO POTOM? =O-sex

aaa21

no vies ale my to nerobime denno denne asi v tom je to ze je to v pohode:-)teda nerobilis me nedavno sme sa rozisli.ale sak normalka anemala som ziadne problemy z toho akurat pri cikani ma to stipalo inak nic.v pohode.-)

slavina

Ja som mala partnera,ktorý bol v sexe skutočný borec,ale 8 krát sa nespravil,sex sme ale mali 3 x denne po dobu 4 mesiacov,potom som začala z ničoho nič pri sexe krvácať,tak sme sa zľakli a utekali na gyn. tam mi lekárka povedala,že máme pri sexe používať jemnejšie praktiky,tak som jej povedala,že nič drastické nerobíme a keď som jej povedala,že máme sex 3 x denne,tak povedala,že to máme obmedziť,lebo som už zodratá...Tak sme si kúpili lubrikačný gél a fungovali sme ďalej 3x denne.ďalších 6 mesiacov (potom sme sa rozišli)No fakt si neviem predstaviť,že by sme to mali robiť viac ako 3 x,asi by som to nerozchodila...

aaa21

ze vladze robit pohyby..po troch razoch??boze moj..a my to robime osemkrat a vladzeme v pohode:-)ale je pravda ze to nemame pravidelne to je toez pravda lebo sa nevidime casto..

markketa

no ja neviem moja,asi ten odmieta,ktory to ma pravidelne a stači mu to.asi taky povie,že ma dost.bo ja ked otravujem a je už tak 3krat urobeny,tak mi povie,že jemu je jedno,ale už z neho nevymrdkam ani slzičku rozkoše,nieto semeno.mohla by som sa aj otočit dole hlavu!potom už je to važne natom kto vladze robit pohyby.hi hi