Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

najlepšia očná linka

RavenR

Práve dnes som si linku kúpila od Astor, minule som ju testovala na ruke a má aj super tenučký štetec. (podla mna najlepšia ktorú dostaneš v DMke, vode-odolná) Ale stoji 8 euro...lacnejšia je gélova od Catrice - tá tiež vydrží veľa, trocha hustejšia konzistencia.

sydney

ja si uz roky kupujem rimmel a nedam na nu dopustit,tato tekuta linka stoji do 7 eur,vydrzi aj prehyrenu noc,ked mas uz vsetko rozmazane,len ta linka akosi zazrance drzi,vrelo odporucam :)
ps: ani nijako nedrazdi oci,mam citlivu plet a oci,a tato linka nerobi problemy

lochness

a okrem toho, ja mam od nich vysuvaciu longlasting ceruzku a lepsiu som nemala, a to uz som vyskusala vela lebo sa mi casto vsetky rozmazavali... takze je to individualne ;)

lochness

izabelka, a to podla jedneho vyrobku posudzujes celu znacku? to si profik :D

jasne ze nie vsetko essence je dobre a nie vsetko sadne kazdemu, ale vela veci (makeup, puder, lesky, niektore tiene a laky a maskary) maju skvele a kvalita prevysuje cenu :)

Izabelka_MT

podľa môjho názoru je žnačka Essence totáálne na prd.. Mám od nich ceruzku, a totálne sa rozmázáva a dlho ani nevydrží ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

najlepšia očná linka - Fórum - ZDRAVIE.sk