Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

da sa schudnut z?

Príspevok v téme: da sa schudnut z?
[zruseny8]

kupila som si stacionarny bicykel, len neviem ci to bola vhodna kupa, lebo mam pocit ze pri cviceni zapajam len nohy a ja by som potrebovala zhodit tak celkovo par kil a intenzivnejsie z brucha, zadku a stehien. myslite ze je to mozne aj napriek tomu ze ine svaly viac menej nezapajam a iba sedim na sedadle? pride mi to take pohodlne :)

blablablabla

smajlik, stacionarny bicykel je super (lepsie ako ziadny pohyb), ale necvic tak stereotypne, je dobre to striedat aby sa ti precvicilo cele telo a tiez aby sa ti to nezunovalo. skus to aspon raz do tyzdna prestriedat s plavanim, aerobicom alebo posilovanim celeho tela.

[zruseny8]

ookey dakujem, cize radite len cvicit a pojde to ano? a take denne optimum? kolko minut/hodin a priblizne kolkokrat do tyzdna?

arnie11

Urcite sa da schudnut aj na stacionarnom. Ide o to len ho dostatocne pouzivat a neprezierat sa. Quadricepsy na stehnach su velke svaly a vdaka tomu ich zatazenim dostatocne intenzivnym cvicenim mozes spalit velke mnoztvo energie. To kde sa viac usadzuje tuk v tele (zadok, brucho ..) je do velkej miery dane gentikou. Nie je take jednoduche cielene schudnut. Patri k beznym omylom ze niekto chce schudnut hlavne na bruchu, tak cvici hlavne skracovacky (brusaky). Brusne svalstvo spevnie, ale sadla vela nezmizne, pretoze to nie je efektivne na celkove znizenie mnozstva tuku v tele.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

da sa schudnut z? - Fórum - ZDRAVIE.sk