Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápim sa ..

Príspevok v téme: Trápim sa ..
anonymka23

Asi som náročná vo vzťahu. Chodím s priateľom už cez rok, no v poslednej dobe nie som šťastná tak ako na začiatku. Kedysi sme spolu trávili viac času, no keď teraz pracuje a ja som doma, nevidíme sa stále. Naposledy som bola ja u nich, no on za mnou nebol schopný od tej doby prísť. Chápem, že má prácu a že má toho veľa, ale napríklad cez víkend sa mohol zastaviť. Nebývame v tom istom meste, ale asi tak hodinu cesty od seba. Je to síce dosť, ale ak niekoho milujete, nemal by to byť hádam problém. Či áno? Ani sme spolu nikde v poslednej dobe neboli. Chcem tak veľa, keď by som rada išla s ním niekde na výlet? Už som mu o tom veľakrát vravela, ale nejako sa nič nekonalo. Keď som mala školu, tak som sa učila a teraz keď mám už po skúškach a mohla by som niekam, nejdeme ani cez víkend, keď nepracuje. Ako ste na tom vy, ktorí ste vo vzťahu? Chodíte niekam von spolu alebo ste v rovnakej situácii? A keď sa rozhodnem ísť von s kamoškou, aby som stále nesedela doma, je nervózny a vyvoláva mi, či nie som s nejakým chalanom vonku, pretože na mňa žiarli. Asi žiadam od života veľa, keď chcem, aby môj priateľ aj po roku chodenia prejavoval o mňa taký záujem ako na začiatku, aby sme šli niekam pozrieť, aby sme mali vôbec nejaké spoločné zážitky a aby mi aj dôveroval. Aby som to zhrnula, aj keď mám priateľa, cítim sa akosi sama. Nechce sa mi spať a keď sa mi nadránom vždy podarí zaspať, nemám chuť potom vôbec vstávať. Nechutí mi ani jesť, jednoducho nič. :( Cíti sa niekto z vás rovnako? Možno ma nepochopíte, čo som týmito riadkami chcela povedať, resp. napísať, ale potrebovala som sa aspoň vyrozprávať z toho.

anonymka23

Nie, neznášam alkoholikov a ani cigarety nemusím. Jedno pivo, pohárik vína, dobre, to je v poriadku, ale človek má vedieť, kedy má dosť. Osobne si dám možno tak raz, dva razy do roka deci vína, aj to príležitostne, jednoducho mi to nechýba. Niektorí ožratí ľudia sú aj agresívni. Nikdy nemôžeš vedieť, čo sa dá od nich čakať.. Dúfam, že raz stretnem rozumného a zodpovedného muža a myslím, že taký, ktorý má už rozum, chlastať nebude..

anonymka23

fero11111, tak ver. Horšia bola skôr tá chorobná žiarlivosť, ktorá bola bezdôvodná, a, žiaľ, som si ju nevšimla hneď na začiatku. Ale lepšie neskôr ako nikdy. :) A vďaka za palce.

anonymka23

Dominika1127, Mema,

už je to v poriadku.Ukončila som to ešte v tom februári 2012, keď sa opil a spravil si riadnu hanbu. Ešte ho to pár mesiacov držalo, vyvolával nielen nám, ale aj mojej známej, vyhrážal sa, ale časom sa to skončilo. Aspoň dúfam, že už ma nikdy nebude kontaktovať. Najhoršie na tom bolo, že tým trpeli moji známi.. Kvôli nemu sa už však netrápim. Nestálo by to za to a pochopila som, že som sa mala na neho vykašľať už skôr za to, čo všetko navyvádzal.. Momentálne som sama. Vlastne som sama celý život, keď toho nerátam, ale možno tú moju prvú a zároveň poslednú skutočnú lásku raz stretnem. I keď mi býva smutno, že ma nemá kto objať, dať mi bozk, žiadny ma nečaká, keď prídem domov z práce, snažím sa radovať z každého nového dňa. Verím tomu, že ak človek chce, vždy si čas nájde.. :)

Mema

Možno je unavený, ale ak víkendy nerobí mal by za tebou prísť ! Ja som mala priateľa, boli sme spolu rok a pol asi (krátko ja viem. Prvý pol rok sme spolu boli nonstop, naozaj ale postupom času to bolo už len každý druhý deň, len raz za čas až prišlo leto a my sme sa za tie dlhé dve mesiace spolu boli len 5 krát a to nepreháňam. Nebolo to celý deň, čosi bola to možno hodinka najviac dve ! A to sme z tej istej dediny ! Vieš ako ma to trápilo ? Nemal robotu nič, len mi tvrdil, že sa učí pričom to bola somarina, večer si na kamarátov čas našiel, na mňa nie. A ak som náhodou "nečakane" vyšla von a on ma zbadal tak povedal, že bol len na skok a už sa ponáhľa domov. Pri čom tam sedel hodiny predtým ! A to som si myslela, že to je láska na celý život. Po lete som sa s ním rozišla a teraz som šťastná s priateľom ktorého mám :) Ten je so mnou rád a urobí všetko preto aby sme boli spolu. Preto sa s ním skús porozprávať, možno on je len prípravou na lepší vzťah. A možno nie, musíš mu prehovoriť do duše a dať mu možnosť buď-alebo. Ak ťa skutočne miluje, nájde si čas aj o polnoci.

Dominika1127

bude to znieť asi blbo..ale ja neverím na vztahy na dialku..resp.ja by som taký nikdy nechcela...ale dufam že vám to víde:)a unormálni sa

anonymka23

Magy, ďakujem! :)

Radicall,

neviem, či si čítal len ten prvý príspevok alebo celú diskusiu (predpokladám, že len prvý príspevok), ale ja som sa nepýtala, či sa mám rozísť s priateľom. Ja som len chcela vedieť, ako tento vzťah vnímajú iné osoby. Chcela som zistiť, či aj iní si myslia to, že niektoré veci neboli normálne alebo to vnímam tak len ja, ktorá však mohla byť zaslepená láskou a nedokázala niektoré veci vidieť také, aké sú. Nakoľko to bol môj prvý vzťah, nemala som dovtedy žiadne skúsenosti s tým, čo ešte môžem chlapovi odpustiť a čo už presahuje hranice normálneho a láskyplného vzťahu.
A nechápem, prečo si ma označil za primitívnu, keď ma nepoznáš. Za to, že som chcela vedieť názor aj niekoho iného? Za to, že som sa chcela z toho vyrozprávať? Myslím, že je to normálne, nikomu som tým neublížila, ani som nezverejnila nikoho meno ani osobné údaje. Ale akceptujem aj Tvoj názor, pokojne si mysli o mne, že som primitívna. Len ma mrzí, že súdiš človeka a vôbec ho nepoznáš. Ja by som si nikdy nedovolila povedať o niekom, že je primitívny. A obzvlášť by som nedokázala nikoho uraziť, keď ho vôbec nepoznám. Len by ma zaujímalo, že nad čím mám popremýšľať. Napísal si, že nad sebou, ale nad čím konkrétnejšie?!

Krasomil a megi118 zrejme nečítali celú diskusiu, ale len prvý príspevok, ktorý celú diskusiu začal. Chápem to, nakoľko nie vždy sa aj mne chce čítať všetky príspevky alebo nemám na to v danom momente čas, ale aj tak Vám ďakujem za názory. :)

kamilkaa

megi aj simonela - co jej radite dalej, co necitate co napisala ze to uz ukoncila a ma pokoj a je rada ze je koniec? siprecitajte najprv komentare nizsie aby ste neboli za hlupane, tema je fakticky uzatvorena.

krasomil napisal si uplnu hovadinu a racej sa knej nebudem vyjadrovat.

megi118

tak ste spolu dost krátko na to,aby to čaro zamilovanosti už opadlo-je to škoda.Tak,ty ho miluješ,a on nejak velmi neprejavuje záujem,aby ste boli čo najviac spolu.Tak sa s ním otvorene porozprávaj,a ak ťa nebude počúvať,tak to radšej ukonči,alebo sa takto chceš dalej trápiť???
Vieš ja som so svojím už asi cez 3 roky,ale moj sa stále o mna zaujíma,a ked mi volá,stale sa pýta ako sa mám,čo robím,a tak-prejavuje záujem,a to je miléé.Pýta sa aj na moju rodinu,na mamu-takže to mam teší že prejavuje záujem.Zavolaj mu a navrhni stretko,že je to pre teba dôležité....ale čo ak aj vtedy nebude mať čas??,ty si ho musíš nájsť,ty za nim pôjdeš,a urobil by aj on takto??či nikdy ten čas nebude mať??O čom je potom váš vzťah.:(Veľni držím palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trápim sa .. - Fórum - ZDRAVIE.sk