Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brigáda v CALL centre Košice!

Príspevok v téme: Brigáda v CALL centre Košice!
telefoniska1

má niekto skusenosti s brigádou v kosiciach?poslala som životopis do firmy(netuším meno) sidlia na zeleninárskej 1.dnes mi volali ci mzoem prist zajtra na pohovor...hm?mam tam ist?Resp prist asi podjem ale neviem akos a mam rozhodnut...je to dobra robota?pocula som vela nazorov a zalezi od firmy preto ma zaujima ci ma niekto skusenost prave s touto firmou

xxxxxxxxxxxx

zalezi od toho co by si mala ponukat a aj to ci budes podla toho ohodnotena. a zalezi aj aku mas povahu ci sa vies dostatocne vtierat ludom aj ked o to nestojja a nepotentujes sa ked ta na druhej strane linky niekto vypi*uje ze co otravujes a tak...ja by som uz druhy krat do toho nesla lebo som ponukala nieco co konkurencia ponukala lacnejsie a vyhodnejsie tym padom sa skoro nic nepredalo a tym padom take boli vyplaty...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brigáda v CALL centre Košice! - Fórum - ZDRAVIE.sk