Schudnut- brucho + stehna+ zadok

Karolinnka

ahoj anjelicek, ja ked som papala-pila psyllium tak to tiez bolo huste teda mne sa zda ze to sa nerozpusta tak uplne aj v lekarni mi to povedali.. a mne to pomohlo a este vies co skus? ja som si kupila regulax je to prirodne zo sliviek a fig a idem potom na wc dam si to pred spanim a rano v poho idem :) je to ako cukrik...

anjelicek

dva dni som nejedla bnefibru a uz som nemohla ist na wc:-/ ale dnes som si kupila to psyllium,no som zvedava.to sa vo vode vobec nerozpusti ci ja som to zle vymiesala?

anjelicek

snad hej,snad si to da vysvetlit a zostaneme spolu...
ja som mala minuly rok 50 v auguste,zaciatkom septembra,chcem ich naspat:-((

Karolinnka

ajelicek moj zlaty neboj to bude ok.. ja som tiez mala na hlavu postaveny chvilu vztah:( a chudnut ? uz ani ja nechudnem,lebo teraz mam zdrav.probl.. ja meriam 178 a vazim 64 a chcela by som 58 a ked nie tak aspon 60:((((....

anjelicek

ahojte babule,no mne ta vaha kolise tak medzi 54-56,meriam 167.nieco sa na mna nalepilo,asi nejaka chripka,a navyse som s priatelom pohadana,asi sa to uz skoro skonci,v skole onedlho zapoctovka...ach jaj,nemam na nic naladu,dokonca si uz ani neverim ze schudnem..a pre koho vlastne,toho koho lubim,zachvilu asi stratim...pre seba? :-(
tak drzim aspon vam obom palce,ste zlate...

Karolinnka

jeeej ahoj anjelita :) nebij to bude ok no ja som bola v nemocnici tak som schudla ale dosla som domov a uz zasa je to spat :( no ale ja ani kolace nejem iba same ovo a zelenina a syry , jogurty a nechudnem a pri tom cvivim.. no co uz narobim.. Ved meriam 178 cm a vazim 64 kg a chcela by som 58 ale nijako to nejde uz dole...

anjellita

caaafte babenky :)...konecne som sa dostala na net..normalne mi to chybalo..uz treti tyzden som doma...a poviem vam ze som brutalne pribrala :(... doma nemam ziadnu motivaciu na to aby som cvicila..samej sa mi absolutne nechce...tak to vzdy po par minutach vzdam, takze sa ani nerozcvicim...a k tomu tu nemam co robit, tak vkuse myslim na jedlo, vypekam kolace a neviem ake somariny :(...
chcem zacat od znova...dufam ze ked budem chodit do skoly, prestanem tolko jest a mysliet na jedlo..v skole by to slo, ale potom, ked pridem domov, zase tu bude kopa moznosti na to, aby som zjedla co len chcem...neviem ako to zvlaadnem...
a vy ako hm? ako je na tom vasa hmotnost? :)
jezisi karolinka..to co? hm, a ty netusis preco by to mohlo byt? fuha drzim ti palcekyy

Karolinnka

ahoj anjelicek no smaozrejem ako vzdy nezistili nic ! pripisuju to mojej oblickete teda ja mam iba 1 tak jej... no uvidim co to bude .. a nevadi tak ked skola skonci tak to bude ok, uz len to si telo pamata ze si zacala dobre! neboj...

anjelicek

ahoj karolinka,to mi j eluto,uz ti to aspon zistili???mam sa clekom fajn,al emylsim ze moje stravovacie navyky co som si vybudovala za ten jeden a pol mesiac pojdu zasa ´´do haja´´,druhy tyzdn echodim do skoly a mam taky vselijaky rozvrh:-(

Karolinnka

ahoj anjelicek , no to je ono.. ako sa mas ? ja som v nemocnici, mala som silne krce v bruchu a nevedia preco :(