Schudnut- brucho + stehna+ zadok

pierrette

Poradím Vám....Je potrebné veľa piť, aby sa prebytočná voda z tela odplavila. Nemusíte držať žiadne diety!!Samozrejme sa neprejedať.Chudnutie a spevnenie nieje o dietach!!!Odporúčam zábal pri ktorom su viditeľné vysledky už po prvom sedení ide 1cm dolu z problem.partií. Ja mám so ženami v mojom salóne veľmi dobré výsledky, 5xkúra-3-4cm dole. Je to individuálne u každej klientky, ale cm dole idú..opať podotýkam piť! Ja mám centrum v Banskej Bystrici a robím aj víkendové pobyty u nás v relax.centre s komplet programom a využitím všetkého čo u nás máme za výborné ceny napr.aj bazén,sauna,nechty,lymfodrenáž,rolletic,zábaly,mas áže všetko pod jednou strechou. Kontakt na mňa je 0911 273 285.Rada Vám odpoviem na Vaše otázky.Petra

Karolinnka

ahoj anjelicek, no veru, dlho sme si nepisali ... ja ani neviem ako som na tom, nechcem ist na vahu , ale teraz mam dost povinnosti a stale niekde beham , teraz mam brigadu takze to zrejme pojde dole, teda dufam ... len ja stale mam problem so stehnami , brucho mam ploche zadok maly, boky uzke len stehna :(

jana53

Ahojte! Bola som relatívne v pohode, kým som pred rokom nezačala mať problémy s platničkou - vdaka obmedzenym pohybovym moznostiam (bolesti), som nabrala presne v tych inkriminovanych partiach, najma na bruchu, zadku a stehnach. Neprezieram sa, davam si pozor na to, co jem, ale bez cieleneho cvicenia na tieto partie (ktore nesmiem robit) som aj tak nabrala 7 kg za pol roka... Poradte mi, prosim Vas.

dusicka

Ahojte lidicky, rada citam vase prispevky. Chcem sa vas tiez opytat na rady. Ja mam 173/64kg. Ale mam tlste nohy a boky a tym padom si ani nemozem kupit niake dlhsie tricko, lebo mi trcia boky a vyzera to hrozne. Mam 20r, a teraz sa blizi leto a plavky, nechcem vyzerat ako klobaska. Chodim aj do fitka na aerobik tak 2,3x do tyzdna, ale niako sa to nelepsi. Budem vdacna za kazdu radku. :)

zuzkart

Shcudnut len na "problemovych miestach" moze byt problem. Kamos mi doniesol tabletky z USA Stacker 2 XPLC. Mozem odporucit vyskusaj ich.

diiablik :p

ahoojky..mam 14 rokov.. vyšku 166 a vahu 53.. velmi chceem schnudnut.. nejem vela,neprejedam sa,chodim na spinig-stacionarny bycikel 1 krat do tyzdna us asi 2mesiace vkuse ale nijako to nepomaha..potrebujem schundut aj z brucha a stehien.. poradili by ste mi prosim?.. PS: je to normalne ze uz viac ako rok som nevyrastala ani o cm? :D..napiste mi prosim na zuzeee@azet.sk vďaka :))velmi mi pomozete :)