Schudnut- brucho + stehna+ zadok

Martin_242

Súhlasím s lama5alive, už si konečne uvedomte, že neexistuje niečo také, ako lokálna strata tuku.
Telo si vždy riadi samo, odkiaľ si v prípade potreby bude čerpať tuk na tvorbu tepla, NIKDY o tom nerozhodujete vašim vedomím ani špeciálnymi diétami či cvikmi!

lama5alive

pri prezerani netu som narazil na tuto stranku a "mudre" kommenty ako schudnut skracovackami, brusakmi a pod. na bruchu ci inym cvikom na tej a tej partii ...

Z A B U D N I T E N A TO !

Ked chcete schudnut, tak musite schudnut komplexne a chudne sa spalovanim tukov ....

Tuky telo zacina spalovat tak povedzme po 15-20min. aerobnej aktivity, co brusakmi nikdy nedosiahnete (alebo ze by tu niekto robil 1000 brusakov v jednej serii a este sa pri tom nezadychal poriadne? ...

Pri telesnej aktivite ako su brusaky a pod. spalite tak max. nejake male mnozstvo cukrov, ktore hned zabijete niecim sladkym v priebehu dna.
Samozrejme je dobre posilnit svalstvo, ale ak je na nom len mala vrstva tuku, tak to nie je vidiet.

Na schudnutie je idealne plavanie, behanie, bicykel, korcule, ci len ryhlejsia chodza v trvani tak idealne 20-45minut ...

Tak drzim vsetkym palec a majte na pamati, ze ziadne carovne mavnutie prutikom neexistuje, ploche brusko si treba odmakat!

P. S. nie som ziadny lekar ani nic podobne, mam len nieco veelmi, velmi malo nacitane, ale rad sa podelim s tym malom, co viem :o)

Karolinnka

espri- staci ked upravis stravu a budes brusaky cvicit alebo si pozri cviky na brucho na nete ale strava je velmi dolezita... nie ze zpapas mc donalds - 2 big mac menu a prides domov urobis 50 brusakov pre vycistenie svedomia ... to nestaci

espri

haloo plls chcemm schudnutt na bruchu hlavne aby som mala ploche brucho a chcem si dat pirsin g do pupka neviete nieco co by mi pomihlo

Karolinnka

no dalo by sa to nazvat skraslovaci proces :) ale to je asi na inu temu ... moja nebud smutna ... aby si nebola tak ja ti napisem ze pred chvilou som stupila na vahu a mam o 2 kg viac ako inokedy, dufam ze to bude iba tym ze som bola najedena a vypitu vodu ... no a este jedna potesujuca sprava ja tiez nie som najchudsia a dnes ma oslovili na ulici novinari ci nechcem pre nich fotit ... a zacali ma fotit v plavkach a tiez mam pupek :( ... aby si nemala depky tak ti poslem na mail fotku ako vyzera moja postava a uvidis a zistis ze si na tom este dobre

anjelicek

fuuha a s cim si bola?nejake problemy?havko je Sanny :-) ja som boal vcera taka smutna,bola som vonku s priatelom a isal jedna hoka okolo a on na nu ze aka mlada a tehotna,lenze ona nebola tehotna,mala len take brusko a daleko mensie od mojeho:-(

Karolinnka

ahoj anjelicek no ja mam tak ze schudnem ked chcem a ked papam aj ked nie som hladna tak je to horsie , momentalne nevstavam na vahu lebo som po operacii prsnikov a este sa trapit za vahu mi pripada momentalne zbytocne a stresujuce :( ako sa vola havko ?