Diplomovka

ewelin28

hmm...keď už je tu takáto téma a je vás tu veľa právnikov....ako citujete zákony? :D..som ich nikdy necitovala..teraz mám v diplomovke premieru...a neviem či to mám správne...hodí sem niekto dáky príklad? :)..ďakujem :)

diplomovka

tí čo máte teoretickú tému (napr. právnickú), dávate tam aj niečo vlastné z hlavy?(okrem úvodov,záverov) alebo len z literatúry?

ewelin28

ja mám diplomovku odovzdať 7.4. ..teoretickú časť už viacmenej mám..vedúci práce mi ju skontroloval...nenamietal veľmi :D...začala som analýzu.niekoľko strán mám...ale akosi neviem ako ďalej..resp.viem, len nemám zdroje :D.dotazník mám vytvorený...čakám na to, že mi ho respondenti vyplnia...a potom asi tak o mesiac sa chystám na tu najhlavnejšiu - navrhovú časť...mám veľa nápadov..len to dako dať do podoby hodnej titulu Mgr. a ide sa na štátnice :D

xy:)

inko, no ved to potom zdovodnis na obhajobe :D
diplomovka, ja neviem, ako to maju pravnici, ake temy maju a co riesia, ale vlastny prinos musi byt v dp tak ci tak. zatial co pri bakalarskej praci pracujes vyhradne s teoriou (mozes si tam dat aj nejaky navrh ak chces), pri dp je navrhova cast (vyskum, experiment, navrh produktu/projektu, zadanie prikladu) tou podstatnou castou prace

anonymka23

Závidím tým, ktorí majú teoretické práce. Ja musím robiť k mojej diplomovke výskum, takže trochu niečo iné, ako bola moja bakalárka, ktorá bola teoretická. Ja a moje kamošky, ktoré majú toho istého konzultanta, riešime teraz presné znenie výskumnej otázky a cieľa diplomovky, plus tiež ako bude vyzerať teoretická časť. To hádam nebude také ťažké, skôr sa obávam tej empirickej časti. :(

gimienkis

No ja mám síce bakalárku odovzdať až 25.5, ale mám ju už skoro hotovú, len robím drobné úpravy.
Netreba z toho robiť vedu, je to obyčajná semestrálna práca, len má viac strán, a keď máš materiály tak to ide rýchlo...