Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zoznámenie pred svadbou

Svadobcanka

ale pokial je zaujem a aj moznost tak si myslim, ze by sa mali poznat.. vlastne zaujem by mal byt vzdy, ci uz sa da, alebo nie..

lulu22

Síce nie som vydatá, ale tiež by mi to bolo čudné, keby sa nepoznali rodičia. Ono ja som síce z menšieho mesta, takže moja ex-skorosvokra sa poznala s mojou mamčou už dávno predtým ako ja s jej synom :D Ale zase také manželstvá, kde jeden je zo Svk, druhý z Uk, tak to je jasné, že sa možno fakt prvý krát uvidia až na svadbe :) Môj brat má ženu Češku a maminky sa spoznali až na svadbe, a potom ešte raz sa videli, inak žiadny kontakt.

brusinka

ja ako rodic by som teda urcite chcela spoznat nastavajucich svatovcov uz i len z toho dovodu, ze mi nie je lahostajne, do akej rodiny sa mi dieta prizeni/ vyda.

Svadobcanka

Ja s priatelom sme s tym problem nemali, aj ked nasi rodicia byvaju od seba vyse 200km, ale mali obe strany o to zaujem uz pred rokom. Nepytala som sa kvoli sebe ;)

xxxxxxxxxxxx

no ja by som sa po zasnubach snazila nejak zoznamit obe strany...nejakym obedom abo tak... keby mali zaujem obe strany...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zoznámenie pred svadbou - Fórum - ZDRAVIE.sk