Odrobenie cez net

Filip TT

mam56 citam ta odkedy som na fore a toto co si teraz napisal ti verim, lebo to zapada do toho, co dlhodobo pises, aj ked si to doteraz nenapisal "natvrdo". Takze to nie je nieco co by ta napadlo teraz.

Dakujem, ze si to napisal.

mam56

Tak ja vám to poviem na tvrdo, aby ste spoznali celú pravdu. Ja som sa kedysi zaoberal okultizmom a čarami. Kvôli tomu som začal mať veľké zdravotné problémy, ktoré sa prejavovali napr. tým, že moja aura bola čierna, bol som trápený nečistým duchom (10 mesiacov, myslel som si, že to neprežijem, lebo som v kuse vracal).
Pochodil som vtedy veľmi veľa liečiteľov a väčšina z nich vedela prd makový.
Mne išlo vtedy brácho o holý život a nie o srandu. Potom ma z toho dostal jeden pán, ktorý učí na teologickej fakulte budúcich kňazov. Obyčajní kňazi sa väčšinou len vyhovárali, keď ma mali prijať.
Z toho všetkého, aj po uzdravení, mi zostala psychika otrasená. Keď si vypijem, tak vtedy splietam bludy, ale počas dňa som úplne v pohode.
Prečo som po jeho exorcizme prestal vracať, keď nič duchovné neexistuje. Odvtedy sa mi to nestalo ani raz.
Neprajem to ani najväčšiemu nepriateľovi.

kruhy

to sa da len osobne....nehambi sa a chod...jak mozes verit niekomu cez net a este aj fotku das...podla mna to porobenie moze bit aj pravda aj nemusi..tazko povedat...a co ti je dajak zle?

Bettmm

O takýchto veciach by sa nemalo hovoriť. Každý by si to mal riešiť sám a mal by sa obrátiť na ľudí, ktorí sa tým zaoberajú, napr. exorcisti, tí nepýtajú nič (za ten zázrak).

nefinka

hej a koľko tento akože "šaman" pýta za tento zázrak???:D
:debilko - kúp si najnovší život, tam je článok o takejto dákej podobnej šamanke:D

0vecka

jj funguje to a poskytujem take sluzby ... za 10 EUR ta odrobim staci poslat foto a peniaze na moj ucet...

nezartujem...

debilko

vraj sa jedná o to , že keď ťa niekto preklaje alebo nejako uriekne či ako to napísať a máš obdobie , že ti je na prd, že sa cítiš slabý všetko čo chytíš pototo

jednoducho sa všetko otočí hore nohami
a prišiel s tým kolega že tomu verí , že už to absolvoval a ulavilo sa mu
jednoducho pošleš svoju fotku nejakému šamanovi a on ti dodá na dialku silu alebo ťa akože " odčaruje?":)