Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazky? akne?

Príspevok v téme: Vyrazky? akne?
Fugo

Zdravicko :)mam 20 r. a uz asi pol roka mam porblem z vyrakami...najpr ma svrbia potom to prestane narastie taky mensi hrbol a pod kozou ako keby som nieco mal...tazko sa vytlacaju niekedy to ani nejde ...neviem ako sa toho zbavit :/ tvoria sa mi na sanke nikde inde vyrazne vyrazky nemam....prosiiiim mal alebo ma niekdo s tymto problem? popripade ako steho riesili a co vam pomohlo ...dakujem :)

Domčík

Ahoj ja som kdesi čitala o Urinoterapii(liečba močom) a už som bola zufala tak som to vyskušala prví krat to bolo dosť nechutné , ale to je jedno ked sa chcete toho zbaviť, a možem povedať že mne to pomohla sice mám ešte niake nedokonalosti ale je ich ovela menej :)) takže odporučam skusiť je to ovela lepšie ako kupovať niake drahe prípravky ktore aj tak nepomožu

Izabelka_MT

čo pomôže mne, nemusí tebe ..skús ..ale že vraj je dobré aj toto www.google.sk

je to ževraj veľmi dobrá kozmetika na prírodnej báze, ale žiaľ ete som ju nevyskúšala, lebo u nás to je problém kúpiť ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazky? akne? - Fórum - ZDRAVIE.sk