Vase nedostatky ???

mmmmmm

lumik - :D ako ja, tiež to, že človek nema na všetko hlavu a učenie tak ,,bolííí,,:D

len ma to proste hneva..a zase neviem či sa chcem až tak snažit všeetko vediet.Ked to sa ani neda.

Lumik

serial lost ... plaze, les, Kate,... ;) uz len stroskotat :)

mmmmmm: no chcelo by to lepsiu pamat, na to ucenie, hlavne aby to tak nebolelo :), co pre to robit napr. ja nic moc, sem tam nieco nastudujem a nieco ine zasa zabudnem.

lost

netusim, nedopozeral som to :D alebo som to zabudol? :D i have no clue..

ale mne osobne sa tam pacila hlavne jedna vec

prazdna plaz

*inko

lost ja som to dlho sledovala a k poslednym castiam som sa ani nedostala, takze neviem ako to cele skoncilo
predpokladam ze sa zachranili :D a kate s lekarom sa dali dufam dokopy

lost

inko ma zas nejak podozrivo dobre pozna :D

lost pozeral lost

:D

teraz ma to uz nejak nebavi :D radsej by som bol skutocne "lost" :P

mmmmmm

lost a inko-ano, mama rada filmy ktore mi niečo daju, ale su ludia ktorý pozeraju fakt hocičo a ked som trebárs na chate a všeci sa dohodnu na nejakej pi..kovinke, tak im nebudem kazit radost, teším sa ked to skončí a oni ptm zabiju ešte dalšie dve pi_kovinky a to som už na máry:D:D:D:D

lost to fakt si od rána do večera bol zabednený v izbe????:DD::D to bol aký serial preboha???D:D:D

*inko

lost a mmmm..no tak nepozerajte kraviny
mne niektore filmy dali velmi vela...naozaj :) ved to je ich ucel

teraz ako tu vysedavam za netom mi napadol este jeden moj krasny nedostatok
ked nemam pracu, alebo povinnosti, tak len neuzitocne premarnim cas, neviem si plnohodnotne oddychnut s vylozenymi nohami a vypnut... bud mi funguje mozog na sto percent aj ked nemusi, alebo sa zaondievam tu na nete...joooooooooj..neznasam vikendy, neznasam volno