Vase nedostatky ???

lost

mmmmmm

nj, defacto je to zbytocne.. ale ked som za mladi zabil 1 cely den (naozaj od 8 do 8, viac som nemohol pozerat na maly monitor :D) pre nejaky fiktivny serial, tak amen :D

i ked, dnes clovek zabija cas inak :)

napr. cestovanim do prace :D

*inko

tak si vyberaj filmy, ktore ti nieco daju
ja som sa na to nikdy nepozerala takto... ze zabity cas :) iba problem byva ked som ozaj velmi unavena a zaspim

a ci ma trapia moje nedostatky? ale iste, snazim sa, snazim..zvyknut si na ne :D ale nie :D pracuje sa na tom :)

mmmmmmm

a inko - aj ta trapia tvoje nedostatky, a chceš ich alebo ich odstranuješ?? alebo si s tým rpsote vyrovnaná??

mmmmmm

hm..ja to zase viem človeku pekne znechutit:D:D:D šomrem, že je to strata času zase dve hodiny niečo kukat..a ptm je dotyčný z toho nervozny:D:D

ja nwm prečo, ale ked to ide už..tak je to v pohode...ale ked si uvedomim, že Dve hodiny života zabijem sledovanim jedneho filmu:D::DD:

*inko

ze ak aj nahodou nezaspim, tak pocas prvych 15 minut vyklabosim spolupozerajucemu, ako ten film pravdepodobne skonci :D a to uz potom pre dotycneho nie je zabava
asi mam dobru intuiciu :D

mmmmmm

*inko . som zlý spoločník pri sledovaní filmov-ako si to myslela??? K tomu by som mohla totiž niečo rada povedat....

*inko

som velmi nedochvilna a stale meskam..(ked mi nehra pocas cesty rychla hudba, pridem vzdy a vsade neskoro)
som prehnany puntickar a vzdy sa seriem so vsetkym
niekedy si neviem urcit priority, robim casto nepodstatne veci
som zly spolocnik pri sledovani filmov
som zly spolocnik pri hrani spol. hier
som zly spolocnik pri nakupovani

Joo

...joooooj kecam tu ,ako nejake chlapcisko a to len preto ,ze moja rodinka (otec,bratia) ma "nakazili" ..... pardon ,ale vsetucko mam ,tak ako ma byt ....... dokonca vraj velice dobre ........ nic budem ja len o kabelkach :-DD

Joo

....a tak zrovna stihacku prenechavam opacnemu pohlaviu ..... aj formula dosahuje 4G si zober ,ze ti tep srdca stupa na 160-210 ...a to pocas celeho trvania pretekov (neviem kolko trvaju) ...... asi by som sa nevedela zorientovat ,kde je draha a šupla by som to rovno do najblizsieho Boutique ,tam by som bola vo svojom ......hiiiiii..... juuhuuuu :-)

lost

hmm, no raz by som chcel skusit nejaku brutalnu stihacku :)
cital som ze v moskve je taka atrakcia, ze s migom zoberie pilot sialenca ktory chce az niekam do 30km? :D
to by mohla byt fuuuuun