Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KTO CHCE SCHUDNE!napisem moj sposob,

Príspevok v téme: KTO CHCE SCHUDNE!napisem moj sposob,
patricia1313

Ahojte vsetci ti co chcu schudnut citit sa dobre.
Kto sa rozhodne schudnut mal by vediet najskor par zasad:
-nikdy to nevzdaj!!najhorsie su prve dni,,prvy tyzden ale ked sa uz do toho dostenes bude lahsie ovela
-Pit pit pit vodu,..
-Ranajky su zaklad,,!!

uz som si presla viacerymi dietami upravou stravy,,depresie ze nemozem jest ako ostatni,,,nasla som riesieni ktorom mozem jest co mi chuti a vaha je rovnaka dokonca aj mensia obcas...

velka zasada je ale...........PO 15TEJ HODINE JEST LEN BIELKOVINY!!
Napriklad ja to mam tak ze ranajkujem o 7:00 ovocie, musli biely jogurt mandle,hrozienka,,
O 10.00 si dam podla chuti banan alebo aj pecivo so sunkou,,
o 13 tej,ak nemam prilezitost sa naobedovat dam si musli tycinku,
o 15 tej masko zeleninu ryzu cestoviny zemiaky,podla chuti.....
potom uz len o siedmej bud maso alebo vajecne bielky,,

Ja som schudla dietou pred 2 rokmi 16 kilov,,schudnut je lahke ale udrzat je tazke....
Vahu mam uz rok rovanku ale cvicim,,byciklujem posilujem behanie,,stepper,,pravidelne,,a jem zdravou stravou obcas zhresim :(
mala som obdobie ked som si dala sladke a mala som pocit ze som nafukla ako balon,pribrala asi 5 kil...
bol to zevraj velky prisun sacharidou..nie tuk ktory by s ahned ma mna nalepil..
Citala som toho vela,clovek vie ako ma jest ,len obcas potlacit ten pud je tazke ........
Ak nemate silu zemnit vsetko zemnte jednu vec,,neprejedajte sa vecer,!!!! telo to nema kedy spalit,,,ked pojdete spat ale ak si dat aj celu cokoladu rano,,,nieje to ako ked vecer.
Po 15 tej bielkoviny len a ,bude to ok

maruska123

tiez sa drzim podobneho systemu, ze sacharidy doobeda a na obed, poobede prevazne bielkoviny, cize aj ovocie ako sacharid hlavne doobeda a zelenina cely den

a funguje to

marijam

Patricia ja som takto schudla asi 20-25 kilo..teraz sa držím na váhe 60 pri výške 172 cm..:-) A ty máš akú výšku??

Ja tu nakukujem po fóre na kadejaké diskusie ..snažím sa dievčatá podporiť, že sa to dá aj bez diéty...a tiež nazbierať nové inšpirácie :-)

patricia1313

DAKUJEM mirjam,,:)
Ja som mala vzdy 77 78,,2 roky mam uz 60,-63 sa to pohybuje,,ale schudla som inym sposobom,,
Tento sposob beriem len ako udrziavacku na cely zivot:)
,ale keby som mala 55 nebolo by zle,ale netrapim sa nadtym,,
ked necvicim mam 60 ked ano aj 63 bo asi nebriem svalovinu,neviem,,,
zaklad je nejest vecer,iba bielkoviny,,vela ludi to robi opacne,,,cely den nic a vecer pred spanim SOK,,a vyjest celu chladnicku,
A si kolko schudla takto?

marijam

Sa hovorí, že sacharidy skôr doobeda :-) Schudla som podobným spôsobom ako Ty... Gratulujem Ti :-)
Teraz už máš svoju vysnívanú váhu?? :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KTO CHCE SCHUDNE!napisem moj sposob, - Fórum - ZDRAVIE.sk