Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

partnerova chata s kamosmi

Príspevok v téme: partnerova chata s kamosmi
micaella

Priatel lyzuje a chalani z prace ho volali na vikend na hory, jedna alebo dve noci, lenze mne su taketo akcie vyslovene proti srsti, s mojim ex partnerom sme mali svoju partiu a chodili sme spolu, nikdy sme nespali od seba a to sme boli spolu roky.Terajsi to pochopil, ale vidim, ze sa mu to nepaci.Dokonca sme mali aj mensiu hadku a povedal, ze on to chape, vraj tam ist nemusi, zalyzuje si tu doma, alebo pojde na jeden cely den niekam ako predtym, ale odteraz ma bude vidiet ako nechapavu zenu.Cely tyzden sa vidime len vecer, aj to mi unaveny zaspi o 9 a vikend to su len dva dni, ktore nie su len o zabave, ale casto treba aj doma nieco pomoct, proste sme sa nezhodli a teraz aj ked sa nehnevame, nieco medzi nami je, neviem ako to vyriesit, nechcem ustupit, lebo ja tiez nemam potrebu chodit po chatach a spavat bez neho inde a hlavne na vikend, ako to riesite vy?

xdanielax

:-))))) je vtipne, ako sa nas micaella snazi presvedcit o svojej pravde.
chudak jej frajer, ked mu toto tlaci do hlavy a on to musi pocuvat.
V 25-tich rokoch mat toto na krku.
chudak.

micaella

takto obmedzovat? raz poviem, ze by mi vadilo, ked pojde takto na chatovicu a robite tu niektori z toho tragediu, ako keby som mu zakazovala stale nieco a prikazovala co moze a co nie, uvedomte sa, ja tu koncim.

everín

preboha, to už odteraz ho začínaš takto obmedzovať? no ak chceš, aby sa na teba vykašľal, tak v tom kľudne pokračuj. to akože bez teba nemá nárok niekam ísť? len preto, lebo ty takú potrebu nemáš? čím viac slobody chlapovi dáš, tým viac si ťa bude vážiť. pánske jazdy sú normálka a z každej takej sa chlap vráti nažhavený na tú svoju. ale keď mu to akože nedovolí, tak ju začne klamať a pôjde aj tak. ak budú problémy, jednoducho odíde navždy.

giga24

ved jasné, každému vyhovuje vo vztahu nieco iné... chcem tým povedať (micaella), ak ti to nevyhovuje, ukonci to cim skor lebo sa budes v takom vztahu len trápiť a zbytocne mrhat casom aj energiou. a ako píše modrá, najdi si niekoho, kto ti viac vyhovuje. ved ked nemáte deti a ani ich zatial neplánujete, a uz teraz mate taketo problemy, asi je ozaj lepsi ten rozchod.

modrá

Micaella, veď v poriadku, najlepšie urobíš, keď si nájdeš niekoho s podobnými prioritami, ako máš ty. Nie ste k sebe ničím pripútaní, nemáte spoločný majetok a spoločné deti. Teraz sa ešte netreba nejako veľmi prispôsobovať. Myslím tým nejako podstatne sa prispôsobovať. Nájdi si pre život niekoho, kto ti viac vyhovuje, aj tak sa po čase a hlavne keď prídu deti, vyskytne veľa nedorozumení ba čo horšie - veľa odlišných postojov, ktoré bude treba riešiť.

micaella

pardon, vsetok cas? ved sa takmer nevidime ako je tyzden dlhy, nebyvame v spolocnom, ja uz naozaj nechapem nic... nevadi.ked mu to nebude vyhovovat, ja ho drzat nasilim veru nebudem.najdem si niekoho s podobnymi prioritami a hotovo... pro jedno kviti slunce nesviti...

modrá

Giga, oddýchnuť si od druhého - to asi nie je ten správny výraz. Ja by som skôr povedala, že dvaja, ktorí všade chodia spolu, riskujú, že jedného z nich to prestane baviť. To nie je nejaká teória, je to len vec vkusu a vec názoru. V každom vzťahu sú nejaké trecie plochy, a ide o to, či nám stojí za to ich prekúsnuť, aby vzťah vydržal, alebo to neznesieme a ideme od toho. Tu sa dievča môže trápiť, že ju málo miluje, ak chce ísť niekam bez nej, alebo to chalana prestane baviť a začne mať pocit, že ho milá dusí. Povedať, čo je normálne a čo nie, vytvoriť nejaký prototyp normálneho vzťahu, a potom sa mu prispôsobovať nemá zmysel, keďže ide o to, čo kto cíti.
mne napríklad neprekáža, že muž chodí kade-tade aj sám, ešteže ma so sebou neťahá, lebo celodenná turistika na lyžiach ozaj nie je nič pre mňa :)Chýbať mi začne, ak sa niečo po.erie a budem potrebovať jeho vedomosti či zručnosti :))
Problém tu opísaný je ale iný, mladý má zrejme inú predstavu o vzťahu, možno mu nevadí sem-tam zahnúť a mladá to podvedome vie, a to jej vadí. Myslím, že by nepomohlo ani keby trávili všetok čas spolu. Aj keď "všetok čas" je asi blbosť, jedine, že by spolu aj pracovali.

giga24

ked sa dvaja ludia maju radi, myslim ze si nepotrebuju "oddychnut" od toho druheho. podla mna je to prvy priznak nejakej krizy ;) ukamenujte ma :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

partnerova chata s kamosmi - Fórum - ZDRAVIE.sk