partnerova chata s kamosmi

Príspevok v téme: partnerova chata s kamosmi
micaella

Priatel lyzuje a chalani z prace ho volali na vikend na hory, jedna alebo dve noci, lenze mne su taketo akcie vyslovene proti srsti, s mojim ex partnerom sme mali svoju partiu a chodili sme spolu, nikdy sme nespali od seba a to sme boli spolu roky.Terajsi to pochopil, ale vidim, ze sa mu to nepaci.Dokonca sme mali aj mensiu hadku a povedal, ze on to chape, vraj tam ist nemusi, zalyzuje si tu doma, alebo pojde na jeden cely den niekam ako predtym, ale odteraz ma bude vidiet ako nechapavu zenu.Cely tyzden sa vidime len vecer, aj to mi unaveny zaspi o 9 a vikend to su len dva dni, ktore nie su len o zabave, ale casto treba aj doma nieco pomoct, proste sme sa nezhodli a teraz aj ked sa nehnevame, nieco medzi nami je, neviem ako to vyriesit, nechcem ustupit, lebo ja tiez nemam potrebu chodit po chatach a spavat bez neho inde a hlavne na vikend, ako to riesite vy?

micaella

Obaja mame 25.No ja ho nahovarat na to isto nemienim, je to jedina vec, ktoru netolerujem vo vztahu.A ked tak, vynimocne.Nemienim sa podriadovat inym, nech sa raz za cas prisposobia aj ini mne.Vztah ma byt o kompromisoch

milada1111

miccalea rozumiem ti,si proste zavisla na nom,lebo ho milujes az moc,ide o to,ze mala by si mu dat priestor a hotovo.si ziarliva co je normalne,taka ista som aj ja,ale pocjopila som ze jedno,partner nema byt tvoj majetok.zijeme len raz,tak ho nehaj zit.kolko ma on rokov a kolko ty?proste pretrp to,uvidis ako si to bude cenit ked ho sama nahovoris ze nech tam ide.ver mi

micaella

Rozhodoval sa medzi mnou a slobodou v zmysle spavat s inymi nezavazne.Sama som mu navrhla rozchod.Nech sa k tomu vrati.Nechcem byt s niekym, koho by som mala obmedzovat, vhodnejsi partner pre mna by bol taky, ktory tiez take veci neuznava.A ano, su na svete aj taki muzi.Nemusi byt chorobny ziarlivec, ale niektori ludia maju ine priority pre vztah ako ostatni a podla mna by sa nemali miesat medzi sebou.Potom vznikaju konflikty a temy na zdravi.sk :) On sa rozist nechce.Nic mu ine nezakazujem, ani nevycitam.Ja si myslim, ze tato jedna vec nie je prehnana.Ine by bolo, keby bol konatel alebo manazer, o takych viem, ze chodia aj na sluzobky a lyzovacky s kolegami.Nuz co...Aj ja mam svoje potreby vo vztahu, ak ich nepochopi on, tak ich pochopi niekto, kto ich ma podobne...

doubledog

ved tomu tvojmu sa to tiez nepaci

ked pises, ze sa dlho rozhodoval, ci si s tebou zacne alebo si bude uzivat slobodu, tak ta uz vobec nechapem.

teraz si mu dala jasne najavo, ze sa rozhodol zle.

xy:)

dovera je bod c. 1 vo vztahu, ak mu neveris, nie je o com. uzivaj si ho, lebo uz coskoro ti ujde. a mozno to nebude ani mlada stetula, aby si sa nedivila. kazdemu by z toho hrabalo a ste spolu naozaj velmi kratko, takze este mu to asi az tak nelezie krkom ,ale pockaj chvilocku a budes sa divit, co ti bude vycitat.

doubledog

ja som ta kritizoval hlavne kvoli tomu, ze take spravanie povazujem za ńevhodne a urcite by som nic take zene netoleroval.

micaella

Inak ozaj nechapem, preco ste sa tu hlavne chlapi tak do mna obuli,..zeby ste mali doma nieco horsie? Niekoho, kto vas nepusti ani vecer von na hodku-dve? Hmmm...

A nie, isto neargumentujem upratovanim, mala som na mysli to, ze ani ten vikend nemame cely pre seba, lebo aj jeho rodicia casto potrebuju nieco porobit doma a z dvoch volnych dni byva len jeden =/ U mna to je lahsie, ja som samostatna uz roky a spovedat ani pomahat nemusim nikomu, kedze nasi ziju par sto km odo mna...

Tolko k upresneniu situacie

micaella

Ok beriem.Len ja na to nie som zvyknuta.Vidim, co sa deje okolo mna.Ked sme boli na Silvestra vonku, odbehla som si len kupit punc a uz na nom bola zavesena mlada stetula, pytala sa kam ide a ci nemoze ist s nim.Ja nechcem davat pricinu k takymto situaciam.Nechcem sa chvalit, ale moj priatel je atraktivny pre zeny a doba je hnusna.Keby ma podviedol, asi by som to neprezila.Je to medzi nami krehke, sme spolu 4 a pol mesiaca a prve asi 3 sa rozhodoval, ci chce este slobodu a uzivat si, alebo chce mna.Ja mu nedokazem doverovat.A ja tiez nemam potrebu spavat bez neho po chatach.Ved s kamosmi ide von, alebo si zalyzovat tuna, alebo na cely den niekam do Ciech, proste skuste ma pochopit aj z mojej strany, ja mu nic vyslovene nezakazujem a neprikazujem.Neviem...