partnerova chata s kamosmi

Príspevok v téme: partnerova chata s kamosmi
micaella

Priatel lyzuje a chalani z prace ho volali na vikend na hory, jedna alebo dve noci, lenze mne su taketo akcie vyslovene proti srsti, s mojim ex partnerom sme mali svoju partiu a chodili sme spolu, nikdy sme nespali od seba a to sme boli spolu roky.Terajsi to pochopil, ale vidim, ze sa mu to nepaci.Dokonca sme mali aj mensiu hadku a povedal, ze on to chape, vraj tam ist nemusi, zalyzuje si tu doma, alebo pojde na jeden cely den niekam ako predtym, ale odteraz ma bude vidiet ako nechapavu zenu.Cely tyzden sa vidime len vecer, aj to mi unaveny zaspi o 9 a vikend to su len dva dni, ktore nie su len o zabave, ale casto treba aj doma nieco pomoct, proste sme sa nezhodli a teraz aj ked sa nehnevame, nieco medzi nami je, neviem ako to vyriesit, nechcem ustupit, lebo ja tiez nemam potrebu chodit po chatach a spavat bez neho inde a hlavne na vikend, ako to riesite vy?

george303

Chlap sa obcas potrebuje odtrhnut z retaze a premenit sa na zviera :D a to sa neda ked ma pri sebe frajerku :D Ver ze v konecnom dosledku vam to obom prospeje ...

Anaya

Ja si nemyslím, že partnerstvo znamená, že sme spolu 24/7 a všetko robíme spolu.
Môj priateľ tiež rád lyžuje, ja nie. Tak ho doslova "vyháňam", aby na takéto akcie chodil, lebo bezo mňa ísť nechce :-).

Iné by bolo, ak sa priateľ autorke málo venuje, ale ja som to pochopila tak, že ide o jeden víkend a tak snáď prídu aj ďalšie víkendy, kedy môžu niečo robiť spolu...

doubledog

v poriadnom partnertve JE normalne, ze chodia ludia na jednodnovu lyzovacku s kolegami ci kamosmi.

a NIE JE normalne, ze, citujem:
"a chodili sme spolu, nikdy sme nespali od seba a to sme boli spolu roky"

slavkad

Pekne ste sa do nej pustili. A viete vobec, ci je to jediny vikend, co chce travit bez nej?
Mne by sa to tiez nepacilo, ze chce ist bezo mna. Mozno rozdiel v tom, ze som tiez lyziarka a chcela by som nie len ist s nim ale aj lyzovat s nim.
A ak sa naozaj vidaju len po veceroch chvilku, nie je to prehnana tuzba byt spolu cez vikend.
Ano, kazdy sme iny, ale v poriadnom partnerstve maju byt dvaja spolu a nie on chodi s kamosmi na akcie a ona s kamoskami na ine akcie. Hadam su spolu len na to, aby spolu spali?

xy:)

boze, ja sa ani necudujem, ze chlapi podvadzaju jedna radost, ved mat toto na krku, tak to clovek priam nema na vyber

doubledog

chudak chlap
odporucil by som mu rozist sa s tebou

podla mna toto tvoje spravanie spada pod trestny cin psychickeho tyrania blizkej osoby

george303

Ty kks ty by si ho chcela drzat pekne pod popucou :D A urcite si sneho aj kamarati robia posmech ze ma doma stihacku :D

xdanielax

kafik to pekne povedal.
samozrejme, aj partner potrebuje oddych. Od vsetkeho, a zmenu - raz za cas. Uzije si s kamosmi, urcite mu to prospeje aj psychicky. Hlavne ked ma pracu, z kt. chodi unaveny. Urcite nie je nijako prospesne mu cokolvek zakazovat, len preto ze so svojim ex ste to mali inak. Ved on je slobodny clovek... keby mi niekto argumentoval tym, ze treba poupratovat ..no nemam slov.

A urcite to v konecnom dosledku prospeje aj vam dvom.
Si predstav situaciu, v akej je on, ze ma partnerku, s ktorou by mal byt xy rokov (predpokladam) a nikdy nikam nepojde, pretoze jej sa to nepaci. Ved to je absolutne obmedzovanie slobody, jeho zaujmov... uplne zle. Ako dlho to takto moze vydrzat?