Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaginálna mykóza

Lucia752

Mne zabrala liečba s graviolou a už KONEČNE NAVŽDY...graviola pri tom nie je chémia, ale prírodný doplnok stravy odpurúčam!!!! v prípade otázok rada poradím viac....stačí sa ozvať na mail :)

Qvixi_6

Ahoj, jasne, poznam mycomax, vzdy ked sa mi vratila mykoza som si ho kupila v lekarni rovno aj s probiotikami. Ale stavalo sa mi ze po nejakom mesiaci alebo dvoch sa ta mykoza vratila. Tak teraz skusam nieco ine, kupila som si enzymy – wobenzym, ten beriem uz 3 tyzdne, este aj chvilu budem, a ma to pomoct celkovo preliecit organizmus a posilnit imunitu. Referencie co som mala boli iba super, tak dufam ze aj mne tak dobre zaberie.

jankabartek

Ja mám vyskúšané kapsule s probiotikami Maldion. Keď sa mykóza objaví, zavádzame ich počas ôsmich dní a tak do troch dní je pokoj. Canesten mi bohužiaľ nepomohol. Je to taky pohodlnejšie, oproti Canesten kapsule toľko nevytékají.A radšej som v poslednej dobe nasadila aj probiotiká na posilnenie imunity. dôležitá je taky strava, jesť málo sladkého, pretože doplnky z lekárne nezachránia všetko

pe84

ano, najlepsie je vlozit si tabletu Canesten gyn vecer, teda na noc pred spanim, lebo tak bude najlepsie posobit, jasne, ze trochu vytecie, ale za noc to urcite stihne zaucinkovat, je aj take balenie, ze si das jednu tabletu a jej ucinna latka posobi az 4 dni, takze si nemusis kazdy vecer vkladat dalsiu, kedze to trochu vyteka, odporucam dat si menstruacnu vlozku, aby ti to nezaspinilo pradlo...

Mixela

A môžem sa ešte opýtať ? Tie tablety canesten 6 si mám dať večer a písali že im to vytieklo a podobne ... ! Ja som to mala v sebe aj ráno a nevedela som či si to mám dáko vybrať alebo si to tam nehať aj počas dna ?

pe84

ano Canesten je volnopredajny liek, teda aj bez predpisu, ano krem zabera aj zvnutra, je len na tebe aku formu liecby si vyberies, ci kremom zavadzanym pomocou aplikatora alebo tabletou a kremom, krem je vhodny aj pre partnera

Alimdul

Ja som ju užila asi pred troma dňami a používam aj candibene krém.Zabralo.Niekde som čítala že by bolo dobré s liečbou pokračovať aj po ustúpení príznakov.Doporúčali opakovať v priebehu troch mesiacov aby mykóza neostala len potlačená ale aj doliečená.
Horšie je že sa u mňa prejavilo niečo iné a to prasklina kože.Neviem s čím si to mám dať do súvisu. Na kréme totiž to sú nejaké vedľajšie účinky rozpísané,ale v mojom prípade ide aj o to že ma trápia hemoroidy.Kvôli tomu užívam detralex a hemostop gel ktorý teoreticky tiež môže byť príčinou.
A alkohol rozhodne nedoporučujem ani ja.

pe84

ja mam skusenost ze hlavne sladke jedla treba obmedzit a biele pecivo, ale myslim, ze aj alkohol obsahuje dost cukru, tak radsej by som sa zdrzala, mne na mykozu pomohlo jednak obmedzenie stravy a Canesten Gyn tableta plus krem na vonkajsie pouzitie, dobre je rovno si kupit take kombinovane balenie a poriadne to preliecit

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaginálna mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk