prehnaná láska ku psovi

Príspevok v téme: prehnaná láska ku psovi
psíčkar

Ahojte!Pred pol rokom som kúpil deťom pre radosť psíka. To som ani netušil, čo to spôsobí. Deti ho majú radi, ale manželka ho priam zbožňuje. Vraví mu, ako ho ľúbi, bozkáva ho na ňufák. To by ešte šlo, ale ja ho nemôžem za nič vyhrešiť, keď aj dačo vyvedie, všetko musíme prispôsobovať psovi. Nedávno som ho škrabal za ušami a on namňa tak zamručal. Manželka spustila do mňa krik, že čo mu ubližujem. Že ho nemám tak či onak hladkať, lebo on to nemá rád.A že ja naňho žiarlim, lebo ona ho ľúbi a ja to nejdem zniesť.Púšťa ho aj do domu. Minule mu bolo zle a ovracal celú plávajúcu podlahu.Radšej som nič nepovedal, aby zase nebolo zle. Najnovšie jeho výstrelky sú úteky zo dvora. Ja potom po večeroch opravujem plot a plátam diery, ktoré si tam spravil. Naposledy som povedal, že už namám na to chuť a keď chce ujsť, ujde tak či tak. Bolo mi povedané, že ho budem mať na svedomí, ak sa mu dačo stane. Zdá sa mi primitívne, aby sme sa každý deň hádali kôli psovi,ktorý mal byť na radosť. A aby som nezabudol, ešte máme jedného psa a tomu nemá ani kto vodu naliať, keď to ja neurobím. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už sa bojím aj kýchnuť, aby to nebolo zase namierené proti nášmu miláčikovi.Povedal som manželke, že by som chcel byť tým psom, aby mi venovala toľko starostlivosti a lásky, ako jemu. Hneď som bol zase vyhlásený za žiarlivca.Jedno je láska ku zvieraťu a iné doslova posadnutosť. Čo si o tom myslíte? Je to normálne?

miauu

takt o fakt nie je normalne :D
sama mam psa ale ze by ma mal oliznut, nemam to rada a co niektori ribia ze si neachaju oliznut pery, no bolo mi na tycku ked som to videla

inak doekdy to chces trpiet? taky pes zije takych dobrych 15rokov

si chlap, mas v tom dome nejake slovo? to sa teraz vsetci pok*slu lebo pes zamraucal? koho ma radsej psa alebo teba?
to fakt takto dalej nejde :D

KolaceNejem

Laurina22

Existuje x moznosti co sa da so psom robit.
Ty si vybrala prave moznost 'da sa s nim spat'.

Pri tejto moznosti si citila vzruch,preto si ju zvolila.

=> Vzrusuje ta spanie so psom.

ja40

Jasne,ze to nie je normalne.
Ja mam taketo skusenosti a poznatky co sa tyka psov:
Bratova druzka predtym nez sa dala s mojim bratom dokopy,tak spala hoci nie pravidelne so svojim psom. Teraz,ked uz spolu ziju,tak bratovi vadi ak im ide pes do postele. Ona bola z toho prekvapena,lebo jej to pripadalo normalne. Mojmu bratovi zase velmi nenormalne. Aj neznasa,ked ju pes olize a ona potom chce hladkat alebo bozkavat mojho brata,ale moj brat jej to nedovoli.
Proste jemu smrdi a hnusi sa mu ten jej pes.
Dalsi pripad,moja byvala svagrina nespala so svojim muzom rok! Ona nevedela preco a nakoniec sa jej priznal,ze to bolo kvoli tomu,ze nechala psa spat vedla nich,no pekne. Nastastie si ona vybrala spat so svojim muzom,ALE len vtedy ak chcela sex,dobre nie?
Dalsi pripad,JA som nikdy nemala a nechcela psa. Ani ziadne domace zviera. Proste som neni na to stavana,chapes.
Ale raz prisiel moj syn,ktory nebyva so mnou,prisiel ma navstivit so svojim novym psom,kraaasnym staffordom a v momente ako sme sa s tym psom na seba pozreli sme sa do seba zamilovali. Akoze ja a lubit psa??? Boze to bol sok pre mna,ale najvacsi sok z toho mali vsetci okolo,pretoze kazdy vedel,ze ja sa psov bojim a neviem ho ani pohladkat,nieto este vziat do ruk. Tak,ale priznavam,ze zit v panelaku so psom by som nezila,ale ked bude rodinny dom tak si to viem predstavit. No toto stvorenie mi chyba,ak ma nepridu pozriet so synom a velmi som si nanho zvykla. Teraz je velmi chory,ma asi 6 mesiacov a dostal asi psinku,tak vracia a hnackuje,vyhladava samotu,co je vemi smutne,lebo on je taky sibal vesely jak ja,skace tesi sa a zere co vidi. Teraz neje a nepije,je na injekciach,cakame co bude.
Ale prehlasujem,ze by som nikdy nedala psa pred mojho partnera. Proste pes je pes a ma vediet,kde je jeho miesto. Basta.
Ty mily psickar si myslis,ze to vsetko znasas pre dobro rodiny,ale sam si skodis. Prestan sa bat sa ohradit a povedat si svoj nazor.
Drzim ti palce.