Diagnostické vyšetrenie - skenar

nacase

uz by bolo nacase, aby si ludia uvedomili, ze ziadne zazracne pristroje nemozu byt v rukach sukromnych sarlatanov.

Jessika

Ludia,mylite si pojmy a dojmy!Skenar je terapeuticky pristroj,ktory diagnostiku vam neurobi-len lieci a to velmi uspesne a v podstate vsetky ochorenia nakolko nastoluje energeticku rovnovahu v tele(co je pricina vsetkych ochoreni!!!)Diagnosticky pristroj(na ktory tak vehementne a bez priciny nadavate je IMAGO SENSITIV)-zadajte si v Googli nazov a precitajte si o com je ta diagnostika a ake percenta presnosti stanovenia diagnoz ma...96%!!!)Takze ked vam Imago stanovilo nejaku diagnozu tak si treba urobit podrobnu kontrolu u lekara,ktora bude zamerana presne na ten problem.Ked vam lekar nic nezisti tak ide o predpoklad k vzniku tej diagnozy.A v tomto pripade treba si davat pozor CO VAM POVIE IMAGO nakolko ide o pravdepodobnost vzniku tej diagnozy v kratkej dobe o com ani vy ani lekar este nemate ani tusenie...Ohladne polyoxidonia-podrobnosti a cenu lieku si mozete zistit na www.sukl.sk
Ide o registrovany liek na SUKLi(Slovensko je jedina krajina v Europe,ktora ma registraciu na ten liek!!!),ktory ma naozaj uzasny ucinok-zvysuje imunitu a je indikovany v mnoha zlozitych pripadoch.Hlavne,ze naozaj pomaha co potvrdzuje skusenost zo Svajciarska kde pacientom s onkologickym ochorenim sa doporucuje uzivat LEN Polyoxidonium,ktore zial v tejto krajine nemaju.Zaver-najprv si treba vsetky informacie nreverit(mame Internet!!!),dobre si vsetko prestudovat(aj ohlasy ludi,ktore skutocne absolvovali tuto diagnostiku a liecenie)a az potom si delat zaver....Hovorim o vlastnej skusenosti-pred 3 rokmi mi prave Imago upozornilo na zhubny nador a vdaka liecbe skenarom,Imago a polyoxidoniem(bez operativneho zasahu a ozarovania, nakolko islo o zacatocne stadium) dnes zijem a mam sa dobre.Ked budete mat zaujem o pravdive informacie ohladne tohto sposobu liecenia-rada odpoviem a poradim.Len,prosim,nepiste tu bludy a neberte ludom nadej na uzdravenie...

prava tpch

sklamanie, ak ide o liek Polyoxidonium, tak to nekupuj. Je to rusky liek na tazke poruchy imunity s nie celkom dostatocne preukazanym ucinkom, na opuchy noh rozhodne neposobi. A poradim ti-skenar su uplne vyhodene peniaze. Polyoxidonium sa da aj predpisat, moze ho indikovat imunolog, alebo onkolog, ale je tam vysoky doplatok.

sklamanie

chápte ma - 25 rokov som chodila na rôzne vyšetrenia k lekárom - opuch nôh - obličky, cievy, srdce, tlak v poriadku, dokonca nízky dobrý cholesterol a nikto mi nevie stanoviť diagnózu, tie opuchy ma veľmi trápia, lebo je to nepríjemné, bolestivé, dokonca aj estetický problém v lete s tým mám, preto som išla na skenar - a vraj by som mala užíva nejaký polyoxigenium 6 mg a ja neviem či sa mám na to dať, lebo to mi žiaden lekáre nepredpíše a vraj si ho u nič môžem kúpiť za 95 eur - a ako je možné, že u nich sa dá kúpiť len tak za peniaze? tomuto nechápem a bojím sa už čomukoľvek veriť :-(

sklamanie

mne to vyhodilo také diagnózy, že až, hneď som utekala k lekárom to riešiť a našťastie nič sa nepotvrdilo - a ešte aj dve fľašky obyčajnej stolovej minerálky, ktorú nabila nejakými nozódmi, či čím, som si musela zaplatiť, pričom za celé to vyšetrenie som dala rovno 100 eur, povedzte, nie je to drzosť, za toľké peniaze ešte pýtať 1 euro za vodu - vtedy som prišla na to, že je to obyčajný podvod

muc

haloo, mas pravdu, ale len ciastocnu. ja osobne sa radsej zverim do ruk lekara hoc aj skorumpovaneho farma firmami, ale aspon ma sajnu o biocheickych pochodoch v organizme a pod., na rozdiel od "zazracneho" skenar pristroju, s ktorym pracuje napr. zienka so stavbarskym vzdelanim, ktora ma naucene 3-4 frazy aby namotala co najviac pacienta a o samotnej anatomii, fyziologii, biocheimi nema ani paru. pracuje tam nie z presvedcenia, ale nakolko uz ju nebavi byt na urade prace, tak radsej toto ako nic...
o nic mensie klapky na ociach maju aj ti, ktori bezhranicne veria pseudoliecitelom

haloo

pre muc:

ked zazijes aroganciu a lahostajnost lekarov, potom nieco hovor o zdravotnickom vzdelani...cest vynimkam - tie vsak potvrdzuju pravidlo...

bohuzial, som Slovenka, ale musim povedat, ze Slovaci maju neskutocne klapky na ociach!!!, az sa na tu slepotu zle pozera...u nas zavazi jedine VPLYV AUTORITY v bielom plasti a ideme sa mu strcit do zadku. Este raz opakujem, VAZIM si LEKAROV s velkym L ( lebo ti zachranuju zivoty a pomahaju ), ale nie tych, co si robia biznis pod ruskom pomoci. Skuste sa opytat na podrobnosti o svojom stave, pytajte sa na priciny, nech vam predpisu kauzalny liek a nie liek na symptom...uvidite, ci mate do cinenia s Lekarom alebo rukojemnikom farmaceutickeho priemyslu...