hanbim sa za to

Príspevok v téme: hanbim sa za to
gilda

Ahojte! Mam nadherny zacinajuci vztah, sadli sme si perfektne po ludskej stranke, vela sa nasmejeme, dotahujeme a aj sme sa uz parkrat maznali, no este som sa pred nim nevyzliekla, pretoze sa hanbim... mam totiz vyrazky na chrbte a sem-tam aj na dekolte a bojim sa, ze by ho to odradilo, pretoze si dost zaklada na vyzore. Riesim to uz nejaky cas s dermatologickou, je to lepsie, len sa bojim, ako by zareagoval, keby ma uvidel... zacinam sa nanho namotavat a neviem ci by ma bolelo viac, ze sa mu ukazem a odmietne ma alebo ze by som si zachovala pripadne ponizenie s tym, ze to s nim seknem...
poradte mi, prosim vas

aaaaaaaaaaa

ja som tiež mala na tvári strašné akné a práve v tedy sa do mna zamiloval super chalan, mala som z toho strašne depky ked mi nič na to nepomáhalo mala som to 5 hnusných rokov, raz som sa strašne rozplakala od zufalstva a on ma upokojil že to raz prejde, sme spolu 11 rokov čakáme bábetko :-), tým chcem len povedat, že ak ta vazne miluje vyrazky mu vadit nebudú.Po čase svine zmyzli :-)

LinkaPinka

Ahoj:)
Ak ťa ma skutočne rád, on tie vyrážky ani vidieť nebude. Ja som mala na tvári doslova krátery a priateľ sa do mňa zamiloval, ani som tomu neverila lebo som si myslela že s takou tvárou ma predsa taký pekný chlapec nemôže chcieť. Vyrážky sa zhojili a tvár mam teraz ako detskú riťku a miluje ma stále rovnako:) Sme spolu 3 roky...
Je ale skvelé, že sa snažíš odstrániť ich!!:) len tak ďalej - starostlivosť je prvoradá...a ak chceš ešte chvíľu počkaj...ak ťa ma naozaj rad a mysli to važne tak počká....žiadne strachy...

A ako píše luciano - ten môj priateľ len básnil o mojom zadku a prsiach - a vraj očarujúcom úsmeve:D ale ja som vždy videla tie hnusné vyrážky ...síce len na tvári ale veď tam sa mi pozeral najčasejšie nie?...fakt sa nič neboj....zbytočne sa stresuješ...buď sebavedomá a neupozorňuj na svoje nedostatky, ktoré si on ani vôbec nevšíma na 100%

Dazy

Ak si sa mu páčila doteraz, tak ho určite taký malý detail neodradí. Na osobe, ktorú lúbiš ti nevadia ani tie nedokonalosti :)) Ale hanbíš sa hlavne preto, lebo ako si napísala, je to začínajúci vzťah. Uvidíš, keď sa ešte viac spoznáte, už ťa na také niečo ani nenapadne myslieť. My si s priateľom vyrážky, kvôli ktorým sa ty hanbíš vyzliecť dokonca aj navzájom vytláčame :D

Treecat

Preto to musite robit po nejakej party alebo podobne.Ked si trocha vypije tak mu bude jedno ajj keby si bola od hlavy po nohy vyhadzana.

luciano

Vy ženy si myslíte, že muži si všímajú na tele ženy akési bubáky. V tom sa veľmi mýlite. Muž vníma telo ženy vždy ako celok a detaily si moc nevšíma. Ak je telo ako celok sexy, tak muž si žiadne bubáky nevšíma. Takže ak máš dobrú sexi postavu, tak sa vôbec nemusíš báť.

lilliiiiiiii

martina0222 :DD si ma pobavila:)

gilda
moj byvaly priatel mal cely chrbat priserne obsypany a vadit mi to vobec nevadilo.Popravdu, ani mi nenapadlo to brat z tej stranky.

A tomu tvojmu to nebude vadit tiez, a ked nedajboze ano, tak je to riadny blbec potom:P

natusa42

hm,pockaj akosi som neporozumela....akoze ani nechodite spolu a ty sas uz chces pred nim vyzliect ?uffff ...asi som z ineho vesmiru ,alebo co ...nechapem :O:O

ja som sa pred priatelom vbo vaznom vztahu vyzliekla po pol roku

martina0222

ale tu ide o ňu! Proste sa necíti s tým krásna a sebavedomá, čo úplne chápem, malo by to ísť preč:)
Gilda, sú to také tie klasické vyrážky? Ak si nemôžeš dovoliť 2-týždňovú dovolenku v egypte, tak choď do solárka, zvyčajne to pomôže. Alebo čakaj, kým ti to dermatologička odstráni... Keď nechceš čakať, tak veď mu povedz že "fúú strašne som sa v poslednom čase vyhádzala na chrbte, vadí mi to" on ti povie že "je to až také strašné?" a ty že "hroznééé" a on že "aale, neverím, ukáž" a ty že "niééé ja sa hanbím, že sa vyplašíš a utečieš mi" a on že "ale pekne mi ukáž ten chrbtisko :*" tak ty mu ukážeš a spýtaš sa ho "no čo, rozchádzaš sa so mnou??:(" a on na to "ó môj bože, to je nechutnééé, už nikdy v živote ťa nechcem vidieť" a ty mu povieš "a ja všetkým poviem že máš malý penis!" a on na to "ale to nemôžeš vedieť, veď si ho nevidela!!" a ty mu povieš "je taký malý že mi ho nechceš ukázať!" a on že "nie je vôbec malý!! Pozri sa!" a po tom čo ti ho ukáže, ty povieš
a) fúúú taký malý, už nikdy v živote ťa nechcem vidieť
b) ooo je obrovský (a potom sa pomilujete)

sad2

ak ta odmietne len kvoli vyzoru, tak to asi bude dost povrchny a plytky clovek, tak nechapem ako si mozes namyslat to svoje ponizenie ak sa mu ukazes taka aka si..
aspon sa pritom ukaze jeho prava tvar, a budes vediet,ze ti za to nestoji..